TRON Mucidi, Bu Altcoin’den Binlercesini Borsaya Gönderdi!

TRON Mucidi, Bu Altcoin’den Binlercesini Borsaya Gönderdi!

Paylaş
BTC Piyasası: TRON Mucidi, Bu Altcoin’den Binlercesini Borsaya Gönderdi!

Tron (TRX) kurucusu Justin Sun, Ethereum’un (ETH) borsa platformu Poloniex’e değerli bir transferiyle kripto para dünyasında bir sefer daha manşetlere çıktı. Bir blockchain takip firması olan Lookonchain, bu son sürecin detaylarını bugün erken saatlerde attığı bir tweet ile açıkladı. İşte detaylar…

TRON kurucusunun kripto süreçleri dikkat çekti

Lookonchain’e nazaran Justin Sun, Poloniex’e yaklaşık 43 milyon dolar meblağında 23.000 ETH transfer etti. Bu, Tron’un kurucusu tarafından geçtiğimiz yıl içinde yapılan bir dizi büyük süreçten sırf biri. Sun, Poloniex’e toplamda 67.500 ETH gönderdi ve bu da mevcut piyasa fiyatlarına nazaran yaklaşık 126 milyon dolara denk geliyor. Bu haber, ETH fiyatının dalgalanmalar yaşadığı bir periyotta geldi. CoinMarketCap tarafından bildirildiği üzere, Ethereum yazı yazıldığı sırada 1,860.37 dolar kıymetindeydi ve son 24 saatte yüzde 0.02’lik hafif bir artış gösterdi. Bununla birlikte, haftalık performansı yüzde 2,95’lik bir düşüşle negatif kaldı.

Buna karşılık, Tron ağının mahallî tokenı TRX olumlu ivme gösterdi. 0,07904 dolardan süreç gören TRX, geçtiğimiz gün yüzde 1,40’lık bir artışa şahit oldu. Bu da haftalık yüzde 3,75’lik karına katkıda bulundu. Hem ETH hem de Bitcoin’i (BTC) geride bırakan TRX, BTC karşısında yüzde 1,61 ve ETH karşısında yüzde 1,50 kar elde etti. TRX’in günlük grafiği incelendiğinde, önümüzdeki günlerde 0,07528dolarlık kıymetli dayanak düzeyine potansiyel bir fiyat düşüşüne işaret eden yükselen kama grafik formasyonu gözlemlendi.

Justin Sun, en büyük stETH sahibi

Bununla birlikte, TRX tıpkı vakitte 0,07885 dolar düzeyindeki değerli direnç düzeyini de aşmaya çalışıyordu. Bu düzeyin üzerinde başarılı bir kırılma, önümüzdeki hafta 0,08295 dolarlık bir sonraki kilit direnç bariyerine yükselmenin yolunu açabilir. Başka bir gelişme olarak, 8 Temmuz’da zincir içi data analisti dollar.eth, Justin Sun’ın cüzdan adreslerinin yaklaşık 55,8 milyon dolar pahasında 30.000 stETH kullandığını bildirdi. Sun şu anda yaklaşık 483,6 milyon dolara muadil 260.000 stETH tutuyor. Bu da onu en büyük ferdî stETH sahibi yapıyor ve kripto para piyasasındaki kıymetli pozisyonunu daha da sağlamlaştırıyor.

BTC Piyasası: TRON Mucidi, Bu Altcoin’den Binlercesini Borsaya Gönderdi! 1

Kripto para topluluğu, devam eden süreçleri ve holdingleri piyasayı şekillendirmeye devam ettiği için Justin Sun’ın bir sonraki atılımını merakla bekliyor. Tron’un kurucusu olarak Sun, blok zinciri sanayisinde önde gelen bir figür olmuştur ve hareketleri çoklukla hem yatırımcıların hem de meraklıların dikkatini ve spekülasyonlarını çekmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap