Tron CEO’su Apple’ın Kurucusuyla Buluştu

Tron CEO’su Apple’ın Kurucusuyla Buluştu

Paylaş
Tron CEO’su Apple’ın Kurucusuyla Buluştu

TRON’un CEO’su Justin Sun, Apple’ın kurucularından Steve Wozniak ile buluştuğunu açıkladı. Sun ayrıca sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada gizemli bir ortaklıktan da bahsetti.

“Dört Gözle” Bekliyor

Tron CEO’su Justin Sun kısa süre önce Twitter hesabından bir gönderi paylaştı ve Steve Wozniak ile birlikte akşam yemeğine çıktığını açıkladı. Justin Sun kişisel hesabından yaptığı bu açıklamada bir de Wozniak ile kuracakları “ortaklığı dört gözle beklediğini” söyledi.

Sun bunu söylerken tam olarak neyi kasetti bilemiyoruz. Şu an için Tron ile Steve Wozniak (veya Apple) arasında kurulmuş bir ortaklıkla ilgili bir açıklama yok. Öyle ki sosyal medyadaki kripto para takipçileri de Justin Sun’ın Steve Wozniak ile tam anlamıyla “ortak” olacağına inanmıyorlar.

Bir kripto para takipçisi öncelikle Steve Wozniak’ın artık Apple ile bir bağlantısının kalmadığını hatırlattı. Dolayısıyla Tron ile Apple arasında bir ortaklık kurulması şimdilik epey düşük ihtimal gibi görünüyor.

Başka bir takipçi ise Justin Sun’ın “ortaklık” kelimesini çok sık kullanmaya başladığını, kendisinin duyurusunu yaptığı ortaklıkların artık manasızlaşmaya başladığını vurguladı. Bu kripto para takipçisi, alaylı bir şekilde Sun’ın artık biraz vakit geçirdiği herkesi ve her şeyi “ortağı” olarak görmeye başladığını söyledi.

Bazı takipçiler ise Justin Sun’ın Steve Wozniak ile buluşmuş olmasını olumlu bir gelişme olarak yorumluyorlar. Hatta bu isimler şimdiden Sun ile Wozniak’ın tam olarak ne gibi bir ortaklık planladığı merak etmeye başladılar.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap