Trader Tone Vays, Bitcoin Boğa Piyasasının Bitmediğini Söyleyerek 100.000 Dolarlık İddiasını Yineledi

Trader Tone Vays, Bitcoin Boğa Piyasasının Bitmediğini Söyleyerek 100.000 Dolarlık İddiasını Yineledi

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Trader Tone Vays, Bitcoin Boğa Piyasasının Bitmediğini Söyleyerek 100.000 Dolarlık İddiasını Yineledi

Tecrübeli trader Tone Vays, Bitcoin’in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolardan keskin düşüşüne rağmen Bitcoin’de (BTC) yükseliş yaşanacağını düşündüğünü söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir videosunda Vays, Bitcoin’de yönün hala yükseliş olacağını düşündüğünü ve lider kripto para biriminin henüz ayı bölgesine girmediğini açıkladı.

“Özellikle konsolidasyon ortamında daha yüksek düşüşlere inanıyorum. Bu yüzden bir ayı piyasası olduğunu kabul etmem için bu dip seviyeyi [28.805 dolar] kırmamız gerekiyor.”

Vays ayrıca, Bitcoin’in hala yükseliş durumunda olduğuna inanmasının temel nedenlerini de belirtti:

“MicroStrategy giriyor. Tesla giriyor. El Salvador onu rezerv para birimi olarak kabul ediyor. Bunlar çok boğa makro işaretleriydi.”

Tecrübeli trader ayrıca Bitcoin’in piyasa yapısının yükselişini sürdürdüğünü ve BTC’nin sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasını beklediğini söylüyor.

“Bana bunun bir ayı piyasasının başlangıcı olduğu izlenimini vermedi ve bu yeni bir zirve yaptığımız için de değil. Her zaman, önceki en yüksek seviyenin kırılmasının bizi buraya [100.000 dolar] geri getireceğine bahse girerim. Bu bahsin her zaman arkasındayım.”

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap