Topluluğu sarsan iddialara Holochain’den açıklama

Topluluğu sarsan iddialara Holochain’den açıklama

Paylaş
Topluluğu sarsan iddialara Holochain’den açıklama

Dün popüler sosyal medya platformu 4chan’da Holochain CEO’su Mary Camacho’nun ABD’nin Kolorado eyaletinin başkenti Denver’de Studio Friction adında bir cinsel kölelik stüdyosu işlettiği ortaya çıkmıştı.

Camacho’ya ait böyle bir işletme olması, kripto para topluluğu arasında tartışma yarattı. Bazıları, stüdyonun oluşturulmasında Holochain’in 20 milyon dolarlık ICO’sundan elde edilen paraların kullanıldığını ileri sürdü.

Bununla birlikte, Decrypt’in aktardığına göre, Holochain’den iddialara yalanlama geldi. Bir Holochain yetkilisi, Studio Friction’u oluşturmak için ICO’dan elde edilen paralara başvurulduğu iddialarını reddetti.

Daha derin bir incelemede, kitle fonlaması sitesi Indiegogo‘da stüdyoyu inşa etmek için oluşturulan kampanyanın 2017 yılının Eylül ayında başlatıldığı ve aynı yıl 10,085 dolar ile sonlandırıldığı görülüyor. Stüdyo aynı yılın Kasım ayında açılırken Holochain projesi henüz oluşturulmamıştı. Projenin ICO’su ise 2018 yılının Nisan ayında başlatılmıştı. Bu, stüdyonun herhangi bir ICO parası kullanılmadan kurulduğunu gösteriyor.

Haberler, HOT’un fiyatını etkilemedi. Kripto para, 0.000679 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap