Tone Vays’ın Bitcoin Kıyaslaması Tepki Çekti: “O Bir Moron!”

Tone Vays’ın Bitcoin Kıyaslaması Tepki Çekti: “O Bir Moron!”

Paylaş
Tone Vays’ın Bitcoin Kıyaslaması Tepki Çekti: “O Bir Moron!”

Ünlü Bitcoin yatırımcılarından ve analistlerinden Tone Vays, ara ara kripto para sektöründe yaptığı çıkışlarla da biliniyor.

Tone Vays Bitcoin’i Savundu

Vays, internetin tanınan simalarından “Kim Dotcom” ile yaptığı güncel bir röportajda, Bitcoin’in faydalarını ve avantajlarını anlattı. Vays, ünlü girişimciye Bitcoin’in özellikle Lightning Network protokolünün yardımıyla şimdiden Bitcoin Cash’den daha hızlı ve ucuz bir hal aldığını anlattığını vurguladı.

Bitcoin’in bir veya iki yıl içerisinde bir milyar kullanıcının işlemini kaldırmaya hazır olacağını da ifade eden Vays, Bitcoin’in tek güvenli ve merkeziyetsiz ödeme çözümü olduğunun da altını çizdi. Vays’ın bu ifadesi tabii ki “rakip Bitcoin ağı” temsilcilerinin canını sıktı.

Özellikle Bitcoin SV‘nin liderlerinden birisi olarak tanınan milyarder Calvin Ayre, Vays’a verdiği cevapta hakaretlere bile başvurdu. Ayre, Tone’un ya bir moron, ya bir dolandırıcı ya da her ikisi birden olduğunu ifade etti. Ayre son olarak “bu adamın söylediği hiçbir şeyi dinlemeyin yoksa pişman olursunuz” da diyerek ek bir uyarıda bulundu.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap