Tom Lee “Çok Canavar” Dedi ve Bitcoin’in Bir Sonraki Hedefini Paylaştı

Tom Lee “Çok Canavar” Dedi ve Bitcoin’in Bir Sonraki Hedefini Paylaştı

Paylaş
Tom Lee “Çok Canavar” Dedi ve Bitcoin’in Bir Sonraki Hedefini Paylaştı

Kriptokoin.com – Fundstrat’taki araştırma başkanı Tom Lee, Bitcoin’in, SEC’nin Bitcoin ETF’lerini onaylamasından önce 150.000 dolara vurmasının neden gerekli olduğunu anlatıyor.

Tom Lee: ETF için Bitcoin 150 bin dolar olmalı!

Ünlü analist Tom Lee, kısa süre önce yaptığı açıklamada, SEC’in bir BTC ETF’sine yeşil ışık yakmaya başlamadan önce Bitcoin fiyatının 150 bin dolara ulaşması gerektiğini söyledi. Tom Lee, 200 milyar doların ETF’lerin başlatılması için yeterli olmadığını belirterek kripto pazarının mevcut hacminin çok küçük olduğunu vurguluyor. Tom Lee, Bitcoin’in bir ETF’deki günlük taleple başa çıkmak için en az 150.000 dolar değerinde bir fiyata sahip olması gerektiğini düşünüyor. Lee ayrıca açıklamalarının devamında pazara büyük bir cesaret verdi:

ETF’ye olan talep çok canavar.

Ayrıca analist, SEC’in temelde kripto endüstrisine düzenlemeler ile bir iyilik yaptığını belirtti. Ancak analist, bu bakış açısının bugünlerde çok popüler olmadığını da kabul ediyor. Önde gelen kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında ufak artışlarla 8.540 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların kralı şu anda 154,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 17 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Ünlü analistin son dönemdeki açıklamaları için “Tom Lee “6x Yapacak” Dedi ve Yeni Bitcoin Tahminini Açıkladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap