Tom Lee Blockchain İstanbul’da Konuştu

Tom Lee Blockchain İstanbul’da Konuştu

Paylaş
Tom Lee Blockchain İstanbul’da Konuştu

Wall Street’in ünlü analisti Tom Lee İstanbul Haliç Kongre Merkezi’ne gelerek Blockchain İstanbul Summit etkinliğine katıldı. Lee, katıldığı bu etkinlikte önemli açıklamalarda bulundu. Bu sene, Blockchain ve kripto paraların yılı olacağını ifade eden Lee, 2019’da kripto paralarda genel olarak müspet bir artış olacağını beklediğini ifade etti.

Kripto para dünyası için 2018 yılının felaket olduğunun altını çizen ünlü analist, bu sene için tüm gelişmelerin olumlu olduğunu belirtti. Ayrıca 2018 yılında yaşanan fork savaşları sebebiyle beklenen tabloya bir türlü ulaşılamadığını da aktardı. Tom Lee açıklamasının devamında, “2017 senesinde gerçekleşen inanılmaz artıştan sonra insanlar 2018 senesinde de beklentilerini çok yüksek tuttu. Bu beklentilerde gerçekleşmeyince haliyle insanların kripto para dünyasına olan güveni sarsıldı. Halbuki bunlar gayet olağan şeyler. Bakın 2019 yılına da kripto paralar durağan başladı. Ancak son birkaç haftadır genel olarak tüm kripto paralar devamlı yükselişte.” açıklamalarında bulundu.

Tom Lee 2019 içinde kritik değerlendirmelerde bulundu. Lee genel olarak 2019 yılının kripto paralar için olumlu geçeceğine değindi. Tom Lee yaptığı açıklamada, “Sanal paralar geçtiğimiz seneye oranla yüzde 80 civarında bir düşüş yaşadı. Bu sene ise sanal paraların yılı olacak diyorum. Elbette böyle net konuşmamın bir nedeni var. Makro olarak nitelendirdiğimiz piyasaların dijital pazarda daha aktif olması, sanal paraların yükselmesinde önemli bir etken olacak. Bu sebepten dolayı bu yıl çok hareketli geçecek.” ifadelerini kullandı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap