Tom Lee: 2019 Yılı Harika Geçecek

Tom Lee: 2019 Yılı Harika Geçecek

Paylaş
Tom Lee: 2019 Yılı Harika Geçecek

Fundstrat’ın CEO’su olan Tom Lee, 2019 yılının kripto paralar için çok iyi geçeceğini vurguladı. Lee yaptığı açıklamada, kripto para fiyatlarının bu sene çok iyi olacağını da belirtti. Geçtiğimiz sene hard work işlemlerinden ötürü sanal paralar çok büyük değerler kaybetmişti. Geçen senenin adetabir felaket olduğunu belirten Tom Lee bu yıl için oldukça olumlu konuştu.

Tom Lee’nin yaptığı bu açıklamadan sonra ise yatırımcılar kararsız. Geçtiğimiz yıl içinde çok olumlu konuşan Lee, 2018 sene sonu itibariyle Bitcoin’in 25 bin dolar seviyelerinde olacağını iddia etmişti. Yatırımcılarda Lee’nin bu sözüne inanıp beklemeye başladılar ve ellerindeki Bitcoin’leri satmadılar. Sene sonu itibariyle Tom Lee’nin iddia ettiği hiçbir şey gerçek olmayınca yatırımcılar büyük zarara uğramıştı. Bu sebepten dolayı Tom Lee’nin 2019 yılı hakkında yaptığı değerlendirmeler, bazı kesimler tarafından ciddiye alınmıyor.

 

Yatırımcılar Kararsız

Tom Lee, Bitcoin’deki yükselişin diğer altcoinlere de yansıyacağını açıkladı. Lee yaptığı açıklamada, “2019 yılı kripto paralar açısından oldukça güzel geçecek. Bu sene fiyatlarda büyük sıçrayışlar olacak. Yatırım yapmayı düşünenler için şu sıralar tam zamanı.” ifadelerini kullandı. Lee bu açıklamayı yaptıktan sonra birçok yatırımcı tereddüte düştü. Özellikle geçtiğimiz yıl yaptığı analizinin tutmamasından sonra insanlar milyonlarca dolar zarar etti. Lee’nin bu açıklamasından sonra güven problemi yaşayan yatırımcılar ise haklı olarak Tom Lee’nin açıklamalarına inanmakta güçlük çekiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap