TIME dergisi, Bitcoin ve kripto para kabulüne başladı

TIME dergisi, Bitcoin ve kripto para kabulüne başladı

Paylaş
Uzman Coin: TIME dergisi, Bitcoin ve kripto para kabulüne başladı

Dünyaca ünlü TIME dergisi, dijital aboneliklerde kripto para kabulüne başladı. Gelişmeyi TIME genel müdürü Keith Grossman, Twitter hesabından paylaştı.

Grossman, ABD ve Kanada’daki okuyucuların bugünden itibaren 32 farklı kripto para birimiyle dijital abonelik satın alımı yapabileceklerini duyurdu. Crypto.com iş birliği ile başlatılan kripto para kabulü, Temmuz ayında tüm dünyada geçerli olacak.

Crypto.com’un kendi kripto parası CRO ile ödeme yapmayı seçen okurlar ise yüzde 10’a kadar para iadesi alacaklar. TIME’ın 2.3 milyon abonesi olduğu ifade ediliyor.

TIME, geçtiğimiz ay şirketin parasal işlerini idare etmek üzere Bitcoin ve diğer kripto paralara aşina olan yeni bir finans direktörü için ilan yayınlamıştı. Ayrıca şirket, NFT biçiminde üç dergi kapağını açık artırmayla satmıştı. TIME, yakın zaman önce de kripto para alanındaki en büyük yatırım şirketi Grayscale ile kripto para alanıyla ilgili açıklayıcı bir video serisi yayınlamak üzere bir anlaşmaya varmış, bu anlaşmanın ödemesini de Bitcoin ile almayı kabul etmişti. Şirket, alacak olduğu Bitcoin’i ise bilançosunda tutmayı vadetti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap