Tim Draper: “Bitcoin 250 Bin Dolar Olacak”

Tim Draper: “Bitcoin 250 Bin Dolar Olacak”

Paylaş
Tim Draper: “Bitcoin 250 Bin Dolar Olacak”

Kripto para dünyasının bilinen en meşhur boğalarından olan Tim Draper, yine gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu. Draper’in gündeminde iki konu vardı. Bunlardan ilki Bitcoin’in geleceği ve ileride ulaşacağı fiyatı, bir diğeri ise JP Morgan CEO’su Jamie Dimon’un yaptığı açıklamalardan dolayı eleştirmesi. Draper yaptığı açıklamada Bitcoin’in 250 bin dolara ulaşacağını belirtti. Aynı zamanda bu açıklamalarından sonra ise Dimon’u yapmış olduğu Bitcoin ve kripto paralar ile ilgili açıklamalarından dolayı eleştirdi.

Tim Draper’ın gündeminde ilk olarak Jamie Dimon vardı. Dimon birkaç ay önce yaptığı açıklamalarla tüm eleştiri oklarını üzerine çekmişti. Dimon yaptığı bu açıklamada Bitcoin ve kripto paraların anlamsız ve saçma bulduğunu ifade etmişti. Ancak bu açıklamasından sonra kendi kripto parası olan JPM Coin’i çıkartınca da tüm dikkatleri üzerine çekmiş ve ağır eleştirilerden kaçamamıştı. Konu hakkında açıklama yapan Draper, “Madem kripto paralara sahtekâr gözüyle bakıyorsun madem dijital varlıklara güvenmiyorsun o zaman kendi kripto paranı niye çıkartıyorsun? Dimon’ın paronayak olduğunu düşünüyorum.” açıklamasında bulundu.

Tim Draper ayrıca Bitcoin kurunun önümüzdeki günlerde çok daha fazla yükseleceğini belirtti. Draper yaptığı açıklamalarla şaşkınlık yaratırken Bitcoin’in önümüzdeki 3 sene içerisinde 5 bin dolardan 250 bin dolara yükseleceğini iddia etti. Bu açıklama yatırımcılar arasında heyecan yarattı. Draper ayrıca yükselişin bununla da sınırlı kalmayacağını ve daha da yükseleceğini ifade etti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap