Thodex, “devir süreci” nedeniyle işlemlere ara verdi

Thodex, “devir süreci” nedeniyle işlemlere ara verdi

Paylaş
Uzman Coin: Thodex, “devir süreci” nedeniyle işlemlere ara verdi

Kripto para borsası Thodex, yeni ortaklık nedeniyle yapılacak olan devir süreci gerekçesiyle platformdaki tüm işlemlere yaklaşık 4-5 iş günü süreyle ara verildiğini duyurdu.

Konuyla ilgili olarak Thodex’in sosyal medya hesapları ve internet sitesinden yayınlanan açıklamada şöyle denildi:

“Değerli kullanıcılarımız,

2017 yılından beri sizlere kaliteli hizmet vermekte ve hizmet kalitemizin daha da artması adına gece gündüz çalışmaktayız. Kullanıcılarımızın memnuniyetini esas alarak, bu güne kadar ülkemizde bir çok yeniliğe imza attık ve Amerika Birleşik Devletlerinden aldığımız lisans ile global anlamda sektörde ilk lisanslı Türk Şirketi olduk.

Son 2 yıllık süreçte kripto varlıklara duyulan ilginin artması ve büyük aktörlerin sektöre dahil olması ile birlikte, borsaların büyümesi ve yeni adımlar atması da kaçınılmaz hale gelmiştir.

İsmini anlaşma süreci tamamlandığında duyuracağımız dünya çapında bilinirliği olan banka ve fon şirketleri, uzun süredir, şirketimize yatırım yapmak istemekte ve ortaklık teklifinde bulunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gelen ortaklık teklifini olumlu değerlendirme kararı alınmıştır. Bu sürecin tamamlanabilmesi için işlemlerin durdurulup devir sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Süreç ise yaklaşık 4-5 iş günü sürecektir. Bu süre zarfında kullanıcılarımıza düzenli olarak bilgilendirme sağlanacaktır.

Bunun yanında internette yer alan olumsuz haberlerin gerçeği yansıtmadığı, şirketimizin faaliyetlerine daha güçlü olarak devam ettiği, konuyla ilgili olarak kullanıcılarımızın varlıkları konusunda endişeye kapılacak herhangi bir durum olmadığını bilgilerinize sunarız.

Daha güçlü ortaklarla sizlere güvenli altyapımızla hizmet vermeye devam etmek için çalışıyoruz.
Saygılarımızla”

Thodex’in resmi internet adresi olan Thodex.com’a girildiğinde ziyaretçileri bu açıklama karşılıyor. CoinMarketCap’te yer alan verilere göre, platformda son 24 saatte 588 milyon dolarlık işlem hacmi kaydedildi. Daha önce Koineks adıyla faaliyet gösteren borsa, geçen yılın başlarında “Thodex” olarak yeniden markalanmıştı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap