The Sandbox ve Ledger İştirak Kurdu

The Sandbox ve Ledger İştirak Kurdu

Paylaş
BTC Piyasası: The Sandbox ve Ledger İştirak Kurdu

The Sandbox, ortakları için güvenlik entegrasyonu geliştirmek üzere Ledger Enterprise ile iştirak kurduğunu duyurdu. 

Sandbox’ın 23 Nisan’da resmi blog sayfası üzerinden duyurduğu iş birliği çeşitli teşebbüsleri içerecek. Bunun yanı sıra iştirakin bir modülü olarak, The Sandbox’ın koleksiyon cüzdanındaki tüm NFT’ler Ledger Enterprise cüzdanına aktarılacak. 

Bu Birinci İştirakleri Değil

Şirketler 2022 yılında birinci sefer birlikte çalışarak The Sandbox’ın metaverse’i üzerinde School of Block isimli bir oyun aracılığıyla kripto güvenlik eğitimini teşvik etmişti. 

Mayıs ayının sonunda Ledger, C serisi finansman tipinde 109 milyon dolar toplayarak kıymetini 1,4 milyar dolara çıkardı. VaynerFund, Cite Gestion SPV, True Küresel Ventures ve Digital Finance Group üzere yatırımcılar tarafından sağlanan sermaye, şirketin dağıtım ağını genişletmek, üretimi artırmak ve yeni eserler geliştirmek için kullanılacak. 

The Sandbox ise iştirak ağını genişletmek için faal olarak çalışmaya devam ediyor. The Sandbox bu yılın başlarında Suudi Arabistan hükümeti ile bir mutabakat muahedesi imzalayarak metaverse gelişiminde birbirlerini keşfetme, tavsiye etme ve destekleme kelamı verdi. 

Sandbox ayrıyeten daha evvel Snopp Dogg, Gucci, Atari, HSBC ve Warner Music Group üzere Web3 alanının hem içinde hem de dışında birçok değerli ismle paydaşlık kurdu. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap