Tezos’ta Yükseliş Sürüyor

Tezos’ta Yükseliş Sürüyor

Paylaş
Tezos’ta Yükseliş Sürüyor

Son zamanlarda altcoinlerde görülen yükseliş devam ediyor. Tezos, bugün tam %22 değer kazanarak altcoinler arasında en dikkat çeken coin olmayı başardı. Son 24 saatlik zaman içerisinde yaşanan bu yükselişten sonra birçok altcoin yatırımcısı XTZ’ye yatırım yaptı ve Tezos’un günlük işlem hacmi iki katından fazla arttı. Bu yükselişten sonra Tezos’un toplam değeri 367 milyon doları aştı.

Kripto para dünyasına ilk girdiği zaman oldukça iddialı olan ve umut vadeden Tezos, yönetim ekibinde yaşanan ayrılıklardan sonra bir türlü istediği sıçrayışı yapamadı. Son 24 saat içinde yüzde 22 yükselen XTZ, an itibariyle 0,6 dolardan işlem görüyor. Bu yükselişten sonra XTZ yatırımcıları oldukça memnun. Tezos’un yer aldığı borsalar arasında bulunan Bitmax ve UEX’deki toplam ticaret hacmi 367 milyon dolara ulaştı. Ayrıca bu platformlardan son 24 saat içerisinde 9 milyon dolarlık bir işlem gerçekleşti.

Son zamanlarda Binance coin, Crypto.com, Litecoin gibi kripto paralarda yaşanan artışlardan sonra bu kervana bugünde Tezos katıldı. Ünlü kripto para yorumcuları ise bu yükselişi, boğa piyasasının yaklaşmasına bağladı. Kripto para dünyasının lideri olan Bitcoin’in bekleneni verememesi ve altcoinlerin sık sık değer kazanması, altcoinlerin yeniden yükselmesine işaret olarak yorumlanıyor. Altcoinlerin yavaş yavaş eski gücüne döndüğü bu günlerde yatırımcılar hallerinden oldukça memnun. Son günlerde genel olarak müspet bir ivme yakalayan altcoinler, bu yükselişlerini devam ettirebilecekler mi hep beraber göreceğiz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap