Tether, McCormack – Craig Wright Davasında McCormack’i Destekliyor

Tether, McCormack – Craig Wright Davasında McCormack’i Destekliyor

Paylaş
Tether, McCormack – Craig Wright Davasında McCormack’i Destekliyor

Kripto para sektörünün merakla beklediği Peter McCormack – Craig Wright davasında, dünyanın en büyük stabil kripto para üreticisi Tether’in tarafı belli oldu.

Tether ve Bitfinex’de danışman olarak görev yapan Stuart Hoegner, katıldığı bir programda yaptığı açıklamada, Tether’in bu davada Peter McCormack’tan yana taraf olacağını söyledi.

Craig Wright’ın kendisini defalarca kez Satoshi Nakomoto olarak ilan etmesi ile ilgili konuşan Hoegner, şunları söyledi:

”Craig Wright, kendisini çokça kez Satoshi olarak ilan etti. Elinde bunu kanıtlamak için çok fazla fırsat vardı ancak baktığımız zaman, bunu bir türlü ortaya koyamadığını görüyoruz.”

Başarılı isim, Tether olarak bu davada Peter McCormack’in arkasında duracaklarını ifade ederken, şunları söyledi:

”Sadece destek vermekle kalmayacağız, bu uzun süreçte gereken neyse onları yapmaya da gayret edeceğiz. Peter’in masumiyetine inanıyoruz ve inandığımız adaletin tecelli etmesi için her türlü desteği vermeye de kurum olarak hazır olduğumuzu ifade edebilirim.”

Bilindiği gibi Peter McCormack, Craig Wright’ın Satoshi olmadığını çok sert bir şekilde ifade etmiş ve bunun üzerine Wright’ın ekibi McCormack’e dava açmıştı. O dönem yaşanan tartışmaların ardından da Binance, Wright’ın arkasında olduğu Bitcoin SV’yi delist etme kararı almıştı.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap