Teklif Kabul Edildi! USTC 1 Dolar mı Olacak?

Teklif Kabul Edildi! USTC 1 Dolar mı Olacak?

Paylaş
BTC Piyasası: Teklif Kabul Edildi! USTC 1 Dolar mı Olacak?

Terra Classic topluluğu, USTC‘nin fiyatını tekrar 1 dolara sabitlemeyi hedefleyen öneriyi kabul etti.

Terra Classic topluluğunu heyecanlandıran bir oylama tamamlandı. Topluluk, USTC’yi 1 dolara sabitleme teklifini ezici çoğunlukta kabul etti.

11487 sayılı topluluk teklifi, USTC’nin fiyatını tekrar 1 dolara taşımak için çeşitli sistemleri kapsıyor. Bu teklife topluluktan yüzde 50 evet oyu çıkarken, sırf yüzde 7‘lik bir kısım teklifi kabul etmedi.

USTC’yi 1 Dolara Ulaştırma Planı Kabul Edildi

Terra Classic topluluğu, USTC ile ilgili en son öneriyi kabul etti. Bu teklif, USTC’nin fiyatını tekrar eski günlere döndürmek için bir re-peg planı içeriyor.

BTC Piyasası: Teklif Kabul Edildi! USTC 1 Dolar mı Olacak? 1

Topluluğun yüzde 50‘lik bir evet oyuyla kabul ettiği teklifte, USTC geri alımları ve bir takas sistemi planlanıyor. Ayrıyeten, sapma fiyatlarının kullanımları ve staking durumları da ele alındı. Topluluğun kabul ettiği bu teklif, gerekli tedbirlerin alınmasıyla birlikte USTC’nin 1 dolar olmasını hedefliyor.

Karşı çıkan topluluk üyeleri, teklifin uygulanması konusunda merkezi borsalardan onay almanın neredeyse imkansız olduğunu savundu. Zira teklif, CEX’lerin 1 doların altındaki yahut üzerindeki USTC satış buyruklarına sapma fiyatı uygulamasını gerektirecek.

Ayrıca teklif, dolanımdaki LUNC arzını azaltmayı da kapsıyor. Bu planlamaya nazaran, USTC’den elde edilen gelirlerin yüzde 45’i ile LUNC satın alınacak. Daha sonra bu LUNC’lar yakılacak yahut dolanımdan çıkması için stake edilecek.

Teklif şimdiden topluluk üyelerinin umudunu yeşertti. Terra Classic topluluğu, USTC’nin 1 dolar olabileceği istikametindeki beklentilerini artırıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap