Tek Haber, Bu 7 Altcoin’i Tahtadan Uçurmaya Yetti!

Tek Haber, Bu 7 Altcoin’i Tahtadan Uçurmaya Yetti!

Paylaş
BTC Piyasası: Tek Haber, Bu 7 Altcoin’i Tahtadan Uçurmaya Yetti!

Geniş kripto para piyasası, Bitcoin (BTC) ile beraber düşüş ile karşı karşıya. Ancak bu sırada 7 altcoin yükseliş yaşadı. Bu en çok kazanan yedi coin’in dördünün büyüyen Cosmos Hub’ının bir parçası olduğu görülüyor. Bu ekosistem şu anda bağlantılı ağlar arasında birlikte çalışabilirliği ve iletişimi kolaylaştırmak için Blockchain’ler Arası İletişim protokolünü (IBC) kullanıyor. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Bu 7 altcoin yükseliş yaşıyor: İşte ardındaki sebep

Son 24 saat içinde en çok kazananlardan biri, zincirler arası birlikte çalışabilirliği sağlayan ve işletmelere dağıtılmış bir sistem çalıştırmayı desteklemek için modüller sağlayan merkezi olmayan uygulamalar için bir zincirler arası hizmet merkezi olan IRISnet oldu. IRIS için fiyat ve hacimdeki ani artış, Uptick Network’ün NFT ekosisteminin yaklaşan lansmanı ile beraber geldi. İkinci olarak en çok yükselen Secret Network (SCRT), film yönetmeni Quentin Tarantino’nun popüler Pulp Fiction hareketinden NFT’leri Secret Network’te yayınlayacağının açıklanmasından sonra geldi.

BTC Piyasası: Tek Haber, Bu 7 Altcoin’i Tahtadan Uçurmaya Yetti! 1

Öte yandan Akash Network (AKT); ağ ile Filecoin, Arweave ve Storj dahil olmak üzere herhangi bir merkezi olmayan depolama ağına erişim için bir portal sunan merkezi olmayan bir bulut toplayıcı olan CloudStack arasındaki duyurulan ortaklığın ardından geliyor. Yükselen bir diğer altcoin olan Cosmos, kendisini “Blockchain’lerin interneti” olarak tanımlayan tüm Cosmos Hub için temel Blockchain protokolüdür. Bunlar dışında Everest (ID), Frax Share (FXS) ve LGCY Network (LGCY) de artış yaşadı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap