Tecrübeli Analist: Bu Altcoin Düzeltmeye Karşın Patlayacak!

Tecrübeli Analist: Bu Altcoin Düzeltmeye Karşın Patlayacak!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Tecrübeli Analist: Bu Altcoin Düzeltmeye Karşın Patlayacak!

Deneyimli bir kripto para analisti, güçlü bir Ethereum rakibinin mevcut piyasa düzeltmesine rağmen ATH seviyelerini aşacağını tahmin ediyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan, “Crypto Dog” lakaplı Twitter analistinin güncel altcoin analizlerini inceleyelim. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Altcoin piyasasındaki satış baskısına rağmen Terra fark yaratabilir

Kripto para piyasalarındaki mevcut düşüşe rağmen, tanınmış bir kripto uzmanı, Ethereum rakibi Terra (LUNA) konusunda olumlu olduğunu söylüyor. Crypto Dog lakaplı Twitter analisti, 736.200 Twitter takipçisine, merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağı Terra’nın ATH seviyelerine ulaşmasının an meselesi olabileceğini söyledi. Crypto Dog LUNA’nın piyasa genelinden bağımsız hareket ettiğini vurguluyor:

BTC sakinleştiğinde, LUNA açıkça yeni zirvelere doğru gidiyor. Birçok grafikte tamamen saçmalık. Terra onlardan biri değil.

https://twitter.com/TheCryptoDog/status/1500014672103231490

Terra, fiat sabitli stablecoin’lerin fiyat istikrarlı küresel ödeme ağlarına güç sağlayan bir Blockchain teknolojisidir. Terra, raporuna göre, fiyat istikrarı ve fiat para birimlerinin yaygın kullanımı ile Bitcoin’in (BTC) sansür direncini birleştirerek hızlı ve ekonomik işlemler sağlıyor. Altcoin şu anda, önceki 24 saatte yaklaşık %3.23’lük bir düşüşle 82.17 dolardan işlem görüyor. Kripto piyasasındaki son düşüşe rağmen, Crypto Dog’un tahmini, Terra’nın ekosistemi önemli gelişim göstermeye devam ederken geliyor.

Terra TVL değerinde rekor kırıyor

Merkezi olmayan bir finans izleme web sitesi olan DeFi Llama’ya göre, Terra’da kilitlenen toplam değer (TVL), önceki yedi günde yaklaşık %10 ve geçen ay %50’den fazla arttı. Bir Blockchain’in akıllı sözleşmelerinde yer alan toplam sermaye, TVL’si ile temsil edilir. Kripto para birimlerinin cari değeri, TVL’yi hesaplamak için ağa kilitlenen teminat miktarı ile çarpılır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tecrübeli Analist: Bu Altcoin Düzeltmeye Karşın Patlayacak! 1

DeFi Llama’ya göre Terra, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 23,5 milyar dolardan %8,34 düşüşle 21,54 milyar dolarlık bir TVL ile kilitlenen toplam değer açısından ikinci en büyük Blockchain. Terra’nın tüm kripto parasal değeri bu ayın başlarında 30.20 milyar doların üzerine çıkarak bir an için Ethereum’u (ETH) aştı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap