TDAmeritrade’den XRP Açıklaması: Değerlendirmeye Devam Ediyoruz

TDAmeritrade’den XRP Açıklaması: Değerlendirmeye Devam Ediyoruz

Paylaş
TDAmeritrade’den XRP Açıklaması: Değerlendirmeye Devam Ediyoruz

Dünyanın en büyük online ticaret platformlarından biri olan TDAmeritrade, gelecek planlarıyla ilgili fazla detay vermeden yeni bir açıklama yaptı.

TDAmeritrade kullanıcıları günümüzde platform üzerinden Bitcoin ticareti yapabiliyorlar. TDAmeritrade’in açıklamalarına göre bu kullanıcıların ilerleyen zamanlarda BTC’den başka kripto paraları kullanmaları da mümkün olabilir.

Yeni Hizmetler

TDAmeritrade kullanıcıları günümüzde platform üzerinden vadeli işlem sözleşmesi, opsiyon, kripto para, hisse senedi ve yatırım fonu ticareti yapabiliyorlar.

TDAmeritrade’in kurumsallığına güvenen kullanıcılar bu platform üzerinden rahatça Bitcoin ticareti yapabiliyorlar. Bu kullanıcılar ilerleyen zamanlarda sadece Bitcoin değil, başka kripto paralar ile de alım-satım yapabilecekler gibi görünüyor.

TDAmeritrade ekibi sosyal medya üzerinden XRP ile ilgili gelen soruya bir yanıt vererek TDAmeritrade’in kripto para piyasasını takip ettiğini, ilerleyen zamanlarda yeni kripto paraları platformla ekleyebileceğini açıkladı.

TDAmeritrade aslında bundan birkaç ay önce de buna benzer bir açıklama yapmış ve XRP’yi platforma eklemeyi düşündüğünü belirtmişti. Ancak bundan neredeyse bir yıl önce yapılan bu açıklamanın ardından henüz somut bir adım atılmış değil.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap