Taylor Swift ve FTX Tezi

Taylor Swift ve FTX Tezi

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Taylor Swift ve FTX Tezi

Çıkan savlara nazaran medyada yansıtılanın tersine Taylor Swift, FTX ile olan mutabakatını sonlandırmamış olabilir.

Geçtiğimiz günlerde CNBC tarafından ünlü popçu Taylor Swift hakkında ortaya atılan argüman gündemde kendine yer edindi. CNBC’nin savına nazaran iflas etmiş kripto para borsası FTX ile Taylor Swift’in mutabakatı feshedilmemiş olabilir.

İddialara Nazaran Taylor Swift’in FTX Mutabakatı Feshedilmemiş Olabilir

Geçtiğimiz yıl iflasını açıklayarak kripto para dalına derin bir darbe vuran FTX’in gündemi karıştıran argümanları ortaya çıkmaya devam ediyor. Sam Bankman-Fried’ın kurucu ortağı olduğu kripto para borsası FTX’in Taylor Swift ile olan muahedesi bozulmamış olabilir.

CNBC’nin geçtiğimiz günlerde bildirdiğine nazaran, Taylor Swift, kamuoyundaki aksi tezlere karşın FTX kripto borsasıyla olan paydaşlık muahedesini hala sürdürebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Taylor Swift ve FTX Tezi 1

CNBC’nin tanıdık bir kaynağa dayandırdığı habere nazaran, Swift şirketle bir paydaşlık muahedesi yapmıştı. Fakat avukat Adam Moskowitz, Shaquille O’Neal ve Tom Brady üzere FTX destekçilerine karşı bir toplu dava davası yürütüyordu ve Swift’in de borsanın kayıt dışı menkul değerler satıp satmadığını denetim ettiğini söyledi.

FTX, Kasım ayında iflas müracaatında bulundu ve Bankman-Fried şu anda dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamalarıyla karşı karşıyadır. Taylor Swift’in FTX ile olan paydaşlık mutabakatının devam edip etmediği konusu hala meçhuldür.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap