Tartışmaların Odağındaki Libra Testnet Gelişimini Sürdürüyor

Tartışmaların Odağındaki Libra Testnet Gelişimini Sürdürüyor

Paylaş
Tartışmaların Odağındaki Libra Testnet Gelişimini Sürdürüyor

Kriptokoin – Libra Birliği Cuma günü bir geliştirici güncellemesi yayınladı ve Facebook’un kripto para birimi projesinin “beş aydır devam ettiğini ve güçlü bir şekilde büyüdüğünü” vurguladı.

Bir blog yazısında, Libra Birliği geliştiricisi Michael Engle, Libra test ağının Eylül ayında sıfırlandığından bu yana 51.000’den fazla işlem kaydettiğini söyledi. Geliştiriciler testnet’te 10 cüzdan ve 11 blok zinciri araştırmacısı dahil 34 proje geliştirdiler.

Libra Birliği ayrıca, test amacıyla gerçek ana ağın bir kopyası olan “Pre-mainnet”i de başlattı. Güncelleme, ana ağın şu anda kullanımda 7 düğüme sahip olduğunu ve 14 işlem daha yaptığını belirtti.

Libra Birliği, ilk blok zinciri geliştirme yol haritasını Ekim ayının başında yayınladı ve grubun yaklaşmakta olan ana ağına daha fazla ortak getirmeye odaklandığını söyledi. Ekim ayının ortasında, Facebook dahil 21 Libra üyesi, birliğin sözleşmesini resmen imzaladı. Bir blog gönderisine göre, ilk yol haritasının yıl sonuna kadar tamamlanması bekleniyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap