Tarihi Metrik, Solana’nın Mart Düzeyini Açıkladı!

Tarihi Metrik, Solana’nın Mart Düzeyini Açıkladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Tarihi Metrik, Solana’nın Mart Düzeyini Açıkladı!

Yüzde 70 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 31 Mart 2022 için Solana fiyatını belirliyor. Merkezi olmayan uygulamaları (dApps) barındırmak için bir blockchain platformu olan ve şu anda piyasa değeri açısından dokuzuncu sıradaki kripto para birimi olan Solana (SOL), tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana yaklaşık %68 kayıpla yeni yıla zorlu bir başlangıç ​​yaptı.

Solana için metrik ne diyor?

Bununla birlikte, CoinMarketCap’teki kripto para topluluğu, Solana’nın Mart 2022’nin sonuna kadar 151.76 dolardan işlem göreceğini öngördüğü için tokenin fiyatı için çok iyimserlik gösteriyor. Belirlenen fiyat, şu anki fiyatından %80,65 veya 67,75 dolarlık bir artışı temsil ediyor ve bu fiyatın yayınlandığı tarihte 83,99 dolar olarak gerçekleşti. Toplamda, fiyat tahmini 16 Mart itibariyle CoinMarketCap topluluğunun 10.596 üyesinin oylarını içeriyordu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tarihi Metrik, Solana’nın Mart Düzeyini Açıkladı! 1

Ayrıca, Solana fiyat tahminleri söz konusu olduğunda, kripto topluluğunun şu anda ortalama %70,69 tarihsel doğruluğa sahip olduğunu belirtmekte fayda var. CoinMarketCap verilerine göre, byazım zamanından önceki yedi gün içinde Solana’nın fiyatı 88,5 dolardan şu anki fiyatı olan 83,93 dolara inerek yüzde 5,16 düştü. Yazım zamanında toplam piyasa değeri, bir hafta önce sahip olduğu 28.55 milyar dolardan %6.33 düşüşle 26.85 milyar dolardı.

Ufukta SOL için geri dönüş var mı?

Solana’nın uzun süredir devam eden düşüş çizgisi, platformun devam eden jeopolitik türbülansın, düzleşen ekonominin ve kendi koşullarının kurbanlarından biri haline gelmesinden kaynaklanıyordu. Şubat ayının başlarında Solana manşetlere çıktı ve bunun iyi bir nedeni yoktu. Bir Wormhole köprüsü güvenlik açığından yararlandıktan sonra, bilgisayar korsanları, bugüne kadar merkezi olmayan finansta (DeFi) en büyük saldırılardan biri olan platform traderlarından yaklaşık 322 milyon dolar kazandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tarihi Metrik, Solana’nın Mart Düzeyini Açıkladı! 2

Tüm fonlar geri yüklendikten sonra, Solana fiyatta küçük iyileştirmeler kaydetti, ancak yazım tarihinden önceki günlerde 85 doların altında konsolide oldu. Bununla birlikte, kripto topluluğunun token fiyatı konusundaki coşkusu, son zamanlardaki olumlu gelişmelere bağlanabilir. Örnekler arasında, çevre üzerinde sıfır etkisi olduğu iddia edilen ücretsiz ve gerçek zamanlı işlemler sunan Solana Pay‘in piyasaya sürülmesi ve benimsenmesi ve Magic Eden’in genişlemesiyle desteklenen platformun NFT pazarının büyümesi sayılabilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap