Tarihi Kaydedin: Bu Altcoin’de Büyük Güncelleme Yolda!

Tarihi Kaydedin: Bu Altcoin’de Büyük Güncelleme Yolda!

Paylaş
BTC Piyasası: Tarihi Kaydedin: Bu Altcoin’de Büyük Güncelleme Yolda!

Lider altcoin Ethereum ile uyumlu Blockchain ağlarını bağlamak ve oluşturmak için bir Blockchain ölçeklenebilirlik platformu olan Polygon (MATIC), en önemli 2022 güncellemesi ZK-EVM’nin tarihini açıklıyor.

Altcoin projesindeki güncelleme, fahiş ücretlere deva olacak mı?

Polygon’un (MATIC) strateji başkanı Sanket Shah tarafından paylaşılan duyuruya göre, altcoin projesi için büyük bir güncelleme yolda.

Polygon Hermez, zkEVM’yi geliştiriyor ve ana ağı 2022’nin ikinci çeyreğinde başlatmayı planlıyor.

https://twitter.com/sourcex44/status/1480225656034107392

Polygon Hermez, ana ağ sürümünün 2022’nin 2. çeyreğinde kullanıma sunulmasını planlıyor. İlk ana ağ sürümü EVM uyumlu olmayacak, yalnızca değer aktarımına uygun olacak. Polygon Hermez’e v2’de yüzde yüz EVM uyumluluğu eklenecek. ConsenSys yatırımcısı ve Polygon büyüme danışmanı John Lilic, Ethereum’un ölçekleme ekosistemi için yaklaşan sürümün önemini şu ifadelerle vurguluyor:

Ethereum’u bir üst seviyeye çıkarma yarışı.

Polygon Hermez, 2021 yılında Polygon tarafından satın alınan, Ethereum ve Ethereum benzeri ağlar için açık kaynaklı bir ZK-Rollup ve gelişmiş ölçeklenebilirlik aracı. Daha önce Kriptokoin.com haberlerinde de yer verdiğimiz üzere, tarihinde ilk kez, Poligon (MATIC) ağı hızlı bir işlem ücreti artışından şikayetçi olmaya başladı. Polygon’a dayalı bir play-to-earn ekosistemi olan Sunflower Farmers’ın artan etkinliği nedeniyle Polygon ücretleri fırladı. Uzmanlara göre, Hermez’in ana ağda kullanıma sunulmasıyla, Polygon’un ücret mekanizmaları, kaynakları daha verimli kullanacak.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap