Tarihe Geçecek İstanbul’daki “Ethereum Hazine Avına” Sayılı Günler Kaldı!

Tarihe Geçecek İstanbul’daki “Ethereum Hazine Avına” Sayılı Günler Kaldı!

Paylaş
Tarihe Geçecek İstanbul’daki “Ethereum Hazine Avına” Sayılı Günler Kaldı!

Kriptokoin olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, lider altcoin Ethereum’un “İstanbul” hard forkunun gerçekleşeceği tarih 7 Aralık olarak belirlendi. Türk Ethereum topluluğu, ise merakla beklenen bu güncellemenin gerçekleşeceği 7 Aralık’ta İstanbul’da 5 ETH ödül sunarak bir hazine avı oyunu planlıyor.

İstanbul’da düzenlenecek olan Ethereum hazine avında geri sayım başladı!

Güçlü kripto para birimi Ethereum, çok beklenen İstanbul hard forkunun gerçekleşeceği tarihi remi olarak duyurdu. Ethereum’da İstanbul hard forku 7 Aralık’ta aktif olacak. Türk Ethereum topluluğu ise bu tarihte önemli bir oyun düzenleyeceğini açıklayarak yatırımcıları sevindirdi. Ethereum’un büyük ağ güncellemesinin gerçekleşeceği Cumartesi günü, Türk Ethereum topluluğu tarihe geçecek bir hazine avı oyunu düzenliyor. Topluluk hazine avı oyununu, “İstanbul’un 6 bölgesinde 12 ipucu” ismi ile duyurdu. Yarışmanın toplam ödülü 5 ETH olarak belirlendi.

Ethereum’un kritik güncellemesiyle aynı gün düzenlenecek olan hazine avı oyunu, Türkiye’nin Blockchain ve kripto para sektöründe faaliyet gösteren şirketler, üniversitelerin öğrenci birlikleri ve akademisyenler tarafından düzenlenecek. Ethereum Istanbul Hunt’ın (https://t.me/ethereumistanbulhunt) resmi Telegram kanalında yer alan açıklamaya göre, yarışma saat 11.00-17.00 arasında gerçekleşecek ve etkinlikte 5’er kişiden oluşan 10 takım rekabet edecek. Oyunun sonunda, birinci olan takıma 3 ETH, ikinci ve üçüncü olan takıma ise 1’er ETH verilecek.

Lider altcoin Ethereum’un fiyatında son durum nedir?

İkinci en büyük kripto para birimi Ethereum, yazım sırasında ufak artışlarla 148,5 dolar seviyesinden işlem görüyor. En büyük altcoin şu anda 16,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ethereum yazım sırasında piyasa değeriyle 6,5 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Ethereum’la ilgili diğer güncel haberler için “Ünlü Analist Ethereum Görüşünü Açıkladı: “Hala Sıfırdan Uzak” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap