Tanınan Yatırımcı: Cardano Satıp, Bu Altcoinleri Alacağım!

Tanınan Yatırımcı: Cardano Satıp, Bu Altcoinleri Alacağım!

Paylaş
BTC Piyasası: Tanınan Yatırımcı: Cardano Satıp, Bu Altcoinleri Alacağım!

Bitcoin 1 dolar bile değilken satın almaya başlayan tanınan yatırımcı Jeremie Davinci, yeni avını duyurdu. Kısa mühlet evvel söylediklerine nazaran, Cardano satıp meme coin satın almak istiyor.

“Bu iki coin için Cardano (ADA) satacağım…”

Davinci Jeremie, kripto topluluğunda yatırımcıları 2013’te tekrar Bitcoin almaya teşvik etmesiyle tanınır. 9 Mayıs 2013’te YouTube’da yatırımcılardan en az 1 dolar pahasında BTC almalarını isteyen bir görüntü yayınladı. Jeremie artık Cardano satıp yeni coin’ler alacağını söylüyor.

Shiba Inu topluluğu bugün Jeremie Davinci’nin Cardano muştusuyla neşelendi. Topluluk hesabı ‘SHIB Bezos’, dün paylaştığı bir tweet’te Davinci’nin kısa mühlet evvel söylediklerini hatırlattı. İlgili görüntüde Davinci, Cardano satıp Dogecoin ve Shiba Inu alacağını söylüyor.

Bu ortada, Davinci’ye sıradaki atağı sorulduğunda, Bitcoin tutacağını ve Cardano’larını SHIB ve DOGE satın almak için satacağını söyledi. Erken Bitcoin yatırımcısı, daha öncede meme coin’ler hakkında destekleyici açıklamalara yer vermişti.

Davinci Jeremie’nin SHIB ve DOGE desteği

Geçen yıl Davinci, SHIB ve DOGE hariç tüm kriptolarını sattığını yazmıştı. 2023 başladığında, bir kripto yatırımcısının USDT’sini neye harcaması gerektiğini sorduğu bir tweet’e, kısa ve öz bir formda “SHIB” cevabını verdi.

Kripto milyoneri, Cardano’dan ayrılma tercihi hakkında daha fazla detay vermedi. Bu esnada, sadık ADA yatırımcıları kritik bir dirençten reddedildikten sonra yeni fırsatlar için hazırlanıyor.

Cardano 0,4200 dolarda dirençle karşılaştı: Boğalar bu noktaları hedefliyor

Dün Cardano boğaları 0,4200 dolarda güçlü bir dirençle karşılaştı ve bölge satıcıların ilgisini çekiyor. ADA fiyatı, Nisan ayında elde edilen tüm yararları temizleyerek 2023’ün 2. Çeyreğine huzursuz edici bir başlangıç ​​yaptı. Bilhassa Nisan ayının birinci yarısında ADA, yaklaşık %25’lik bir artışla 0,3700’den 0,4614 dolara yükselmişti.

Ancak, ADA’nın düşüş buyruğu bloğunu ve 0,3700 – 0,3800 dolar takviye aralığını yine test etmesinden sonra Nisan ayının ikinci yarısında çıkarlar kayboldu. Btcpiyasasi.com olarak bu hafta takip edilmesi gereken aktüel düzeylere bu yazıda yer verdik.

BTC Piyasası: Tanınan Yatırımcı: Cardano Satıp, Bu Altcoinleri Alacağım! 1

Öte yandan, Coinglass datalarına nazaran 29 Nisan’daki tasfiyeler long ve short konumlar ortasında dalgalandı. Bu da vadeli süreçler piyasasında nötr bir hava olduğunu gösteriyor. Mevcut fiyat harekelerini ve indikatörleri yorumlayan analist Suzuki Shillsalot, boğaların kısa vadede hedefleyeceği düzeyleri paylaşıyor:

ADA, aralık takviyesini ve Nisan talep bölgesini 0,3700 – 0,3800 dolar olarak tekrar test edebilir. Yine test, bilhassa ADA 0,4200 dolar yahut üzerine yükselirse, yeni satın alma fırsatları sunabilir. Bununla birlikte, 0,4251 – 0,4333 dolar ve 0,4200 doların üzerindeki rastgele bir yükselişi yavaşlatabilir. Bilakis, takviye kırılırsa ADA 0,3490 dolar yahut daha düşük bedel kaybederek yükseliş hissini bozabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap