Tanınan Şirket Dogecoin ve Bu Altcoin’ler İçin Muştuyu Verdi!

Tanınan Şirket Dogecoin ve Bu Altcoin’ler İçin Muştuyu Verdi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Şirket Dogecoin ve Bu Altcoin’ler İçin Muştuyu Verdi!

On milyonlarca kullanıcıya hitap birçok işletmenin artan bir hızla kripto para birimlerini ödeme yöntemi olarak kabul ettiğini görüyoruz. En son gelişmelerde bir İngiliz hukuk bürosu GunnerCooke, Dogecoin ve diğer popüler altcoin’leri listesine eklendiğini duyurdu. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

GunnerCooke, Coinpass ile anlaştı: Dogecoin ve coin’ler ödeme listesinde

İngiltere merkezli bir hukuk bürosu olan Gunnercooke, artık yasal ve profesyonel hizmetler için ödeme olarak kripto para birimlerini kabul edeceğini ve bunu yapan ilk büyük hukuk firması olduğunu duyurdu. Birleşik Krallık’ta bulunan bir kripto borsası olan Coinpass, transferler için Gunnercooke ile ortaklık kuruyor. Bir diğer gelişmede Attestant borsası, Gunnercooke’a bu hafta yeni ödeme yöntemi Ethereum ile hukuki danışmanlık hizmetleri için ödeme yaptı. Coinpass, Kasım ayında platformlarında Dogecoin, Cardano, Tezos, UniSwap ve EOS listelediğini duyurmuştu. Listenin diğer kripto ara birimi arasındaki aşağıdaki büyük hacimli altcoin projeleri yer alıyor.

  • Ethereum (ETH)
  • Ripple (XRP)
  • Litecoin (LTC)
  • Bitcoin Cash (BCH)
  • Polkadot (DOT)
  • Chainlink (LINK)
  • Stellar (XLM)
  • Coinpass listesinde ayrıca Bitcoin’de (BTC) yer alıyor.
Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Şirket Dogecoin ve Bu Altcoin’ler İçin Muştuyu Verdi! 1

Gunnercooke’dan James Burnie şunları söylüyor:

Kripto para birimlerini ödeme yöntemi olarak kabul etmek, bu hayati ve hızla yükselen gruba olan bağlılığımızı ve bilgimizi gösterir. Önümüzdeki on yılda genel olarak bir ödeme şekli olarak kripto para birimlerine doğru istikrarlı bir hareket görmeyi bekliyorum.

Yakın tarihli kurumsal benimseneme duyuruları

Bitcoin kullanan firmaların sayısı giderek artıyor. ABD merkezli bir yayın yapan TV hizmeti ve Dish Network’ün bir yan kuruluşu olan Sling TV, kripto para birimi ödemelerini kabul edeceğini duyurdu.

Tesla CEO’su Elon Musk, hafta sonu Tesla şarj istasyonlarının gelecekte ödeme olarak Dogecoin’i kabul edebileceğini açıkladı.

Bir diğer gelişmede, Illinois’deki özel bir Fransisken üniversitesi olan Quincy Institution, artık Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Tron ve Dogecoin dahil olmak üzere kripto para bağışlarını kabul edeceğini duyurdu.

https://twitter.com/DocumentingBTC/status/1395859535282245632

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap