Tanınan Kripto Para Analisti 2022 Bitcoin (BTC) Fiyat Amacını Güncelledi: Ralli Bekliyor

Tanınan Kripto Para Analisti 2022 Bitcoin (BTC) Fiyat Amacını Güncelledi: Ralli Bekliyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Kripto Para Analisti 2022 Bitcoin (BTC) Fiyat Amacını Güncelledi: Ralli Bekliyor

Popüler bir kripto para analisti ve trader, bu yıl Bitcoin (BTC) için fiyat hedefini açıklarken, önümüzdeki aylarda parabolik bir rallinin gerçekleşeceğini tahmin ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Anonim analist TechDev, Bitcoin grafiğine baktığını ve BTC’nin uzun vadeli bir yükseliş trendinde olduğunu söyledi. TechDev’in yükseliş tezi, Bitcoin’in 20 aylık hareketli ortalamasına dayanıyor.

“Bitcoin, 20 aylık MA’yı daha düşük en yüksek ve daha düşük düşük seviyelerde çok yıllı net bir düşüş trendinde reddetmeye devam ediyor. Başka bir düşüş görünmüyor.”

Trader’lar bazen farklı bir bakış açısı elde etmek için çizelgeleri tersine çevirir ve tersine çevrilmiş fiyat hareketinin tezlerini destekleyip desteklemediğini inceler. Bitcoin durumunda TechDev, BTC’nin 2019’dan 2020’ye kadar olduğu gibi 20 aylık MA’ya ulaştıktan sonra toparlanacağını söylüyor.

Haftalık grafiğe bakıldığında, kripto analisti, potansiyel olarak parabolik bir koşuyu ateşlemek için Bitcoin’in 50 haftalık hareketli ortalamanın üzerine çıkmasını beklediğini söylüyor.

Kripto analisti, BTC’nin fiyat artışlarının 11 yıllık geçmişine de bakıyor. TechDev’e göre BTC, yıl sonundan önce potansiyel olarak 160.000 dolara yükselebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Kripto Para Analisti 2022 Bitcoin (BTC) Fiyat Amacını Güncelledi: Ralli Bekliyor 1

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap