Tanınan Analist: 2022 Bu Altcoin İçin Büyük Yıl Olacak!

Tanınan Analist: 2022 Bu Altcoin İçin Büyük Yıl Olacak!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Analist: 2022 Bu Altcoin İçin Büyük Yıl Olacak!

Popüler altcoin projelerinden Cosmos (ATOM), blockchainler arası birlikte çalışılabilirlik üzerine oluşturulan bir merkezi olmayan paralel blockchain ağı. Kripto para piyasalarıyla ilgili analizleriyle bilinen Coin Bureau’ya göre 2022 yılı Cosmos (ATOM) için büyük bir yıl olacak. Konunun ayrıntıları Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Analist: 2022 Bu Altcoin İçin Büyük Yıl Olacak! 1

Bu altcoin için 2022 önemli olacak

Ünlü kripto analiz kanalı Coin Bureau’nun analisti, neden 2022’de merkezi olmayan paralel blockchain ağı Cosmos (ATOM) için bullish olduğunu ayrıntılı şekilde anlatıyor. Guy takma adıyla tanınan kripto analist, 2 milyona yaklaşan YouTube abonesine, Cosmos geliştiricilerinin projenin tokeni ATOM‘u bu yıl daha da aranır hale getirecek cazip güncellemeler peşinde olduğunu söyledi. Guy adlı analistin sözleri geçtiğimiz yıl sonunda ağa yeni özellikler ve büyük güncellemeler getiren Vega güncellemesini gündeme getiriyor. Analist konu hakkındaki açılmasında şöyle diyor:

Her şeye rağmen, Cosmos’un ATOM’a ekosisteminin içinde ve dışında değer katmanın bir yolunu bulacağından eminim. Durduğum yerden, tam olarak buna odaklanmış gibi görünüyor, örneğin Vega güncellemesi. Başka bir kripto kışına girmediğimiz sürece 2022’nin Cosmos için büyük bir yıl olacağına gerçekten inanıyorum.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Analist: 2022 Bu Altcoin İçin Büyük Yıl Olacak! 2

Geçtiğimiz yılın sonunda yeni bir yükseliş hareketine başlayan Cosmos (ATOM) önemli blockchain ağlarının biri. Hali hazırda birçok DeFi ürününü barındıran ağ, DEX ve stablecoin gibi birçok platforma da sahip. Cosmos (ATOM), merkezi olmayan bir şekilde iletişim kurabilen paralel blockchainlerden oluşan bir ekosistemdir. Vega güncellemesi, Cosmos Hub’ın performansını artırmayı hedefliyor. ATOM yazım esnasında 32.19 dolardan işlem görüyor. Analist Guy, fiyat hareketi hakkında şöyle diyor:

Cosmos’un duyuruları, yükseltmeleri ve geliştirmeleri ATOM’u hareketlendirdi. Proje son 4 ayda %50 arttı. Aralık ayından bu yana kripto pazarında gördüğümüz zayıflığa rağmen, ATOM son birkaç ay içinde üç kez 45 doları talep etmeye çalıştı. Ne yazık ki, bu, tekrar bu seviyelere yaklaşırsa ve ne zaman olursa olsun, çok fazla direnç görme ihtimalinin yüksek olduğu anlamına geliyor… ATOM’un fiyat potansiyeline gelince, bunu söylemek zor. ATOM’un boğa piyasası bitmeden 3x veya 4x’ten fazlasını çekmesinin zor olacağı görünüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap