Tanınan Altcoin Enjin Coin (ENJ) Nedir?

Tanınan Altcoin Enjin Coin (ENJ) Nedir?

Paylaş
BTC Piyasası: Tanınan Altcoin Enjin Coin (ENJ) Nedir?

Enjin Coin, Ethereum ağının Blockchain zincirine inşa edilen bir kripto para birimidir. ENJ Coin, 2009 yılında kurulan Inj in Network adlı platform tarafından 2018 yılında piyasaya sürülmüştür. Inj in Network markası oyun dünyasında popüler olan markalardan biridir. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Enjin Coin (ENJ) nedir?

ICO’lara olan arzın yüksek olduğu zamanlarda piyasaya sürülen ENJ Coin, ICO üzerinden 18.9 milyon dolar toplamayı başardı. Enjin Coin, oyunlarda kullanılan bir kripto paradır. Projenin amacı ise, oyun içi öğe alımında, oyun içindeki seviye arttırma ve oyun oynayarak kullanıcılarına ENJ Coin kazanmasını sağlamaktır. Enjin (ENJ) Coin’in rakiplerinden en büyük avantajı ise oyun dünyasında yıllardır tanınan bir şirket olmasıdır. Bu sayede piyasada çok kolay bir şekilde yer edinmeyi başarmıştır. 

ENJ Coin, oyunlarda satılan oyun içi öğelerin satışını kolaylaştırmak ve daha güvenli hale getirmek için blockchain altyapısını kullanmaktadır. Ayrıca, kullanıcılar Blockchain varlıkları oluşturabilir, yönetebilir, işlem yapabilir ve başkalarına da sunabilir.  Oyun içinde ENJ Coin ile satın alma işlemlerinin yanı sıra oyun içinde kazanılan ödüller de ENJ Coin’e çevirmek mümkündür. Ancak her şeyden önce kullanıcıların Ethereum tabanlı bir cüzdana sahip olması gerekmektedir. 

Avantajları

  • Inj in Network tarafından piyasaya sürülen ENJ Coin, 13 yıldır oyun sektöründe 20 milyonu aşkın kullanıcıya ulaşmıştır. Bu sayede herhangi bir projede rakiplerine göre daha avantajlıdır.
  • ENJ Coin, Ethereum üzerinde işlem görülen bir ERC-20 tokenıdır. ERC-1155 akıllı kontraktlarını desteklemektedir.
  • Enjin Coin’in sahibi olan Inj in Network, Samsung ve Unity gibi büyük firmalarla birçok anlaşmalar yaptı ve bu sayede oyun sektörünün dikkatini çeken ENJ Token’ı daha fazla oyunlarda görebiliriz. 

Nasıl satın alınır?

Enjin (ENJ) Coin, erişebilirliği yüksek bir kripto paradır. Birçok borsada işlem yapılabilmektedir. Enjin Coin (ENJ)’e Binance gibi popüler ve yüksek işlem hacimli borsalardan da ulaşabilirsiniz. 

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap