Taban Avcıları Dikkat: Temmuz’da Toplanacak 5 Altcoin Bunlar!

Taban Avcıları Dikkat: Temmuz’da Toplanacak 5 Altcoin Bunlar!

Paylaş
BTC Piyasası: Taban Avcıları Dikkat: Temmuz’da Toplanacak 5 Altcoin Bunlar!

Son kripto çöküşünün tozu dumanı dağılırken, yatırımcılar bir sonraki potansiyel altcoin boğa koşusu için yer hazırlıyor. Gelecek vaat eden birçok kripto para için fiyatların rekor düşük düzeylerde seyrettiği şu günler, bilgili yatırımcıların gelecek döngü beklentisiyle konum almaları için ülkü bir vakit olabilir. İşte analist Rudy Fares’e nazaran dikkat çeken beş altcoin…

Listedeki birinci altcoin: Harmony (ONE)

Harmony kripto, geleceğin merkezi olmayan iktisadını güçlendirmek için inşa edilmiş yüksek verimli, düşük gecikmeli ve düşük fiyatlı bir fikir birliği platformu sağlama taahhüdü, onu potansiyel bir oyun değiştirici haline getiriyor. Harmony’nin mevcut düşük fiyatı, umut verici çerçevesi göz önüne alındığında uzun müddet bu biçimde kalmayabilir. ONE’ın fiyatı düşüş eğiliminde. Lakin, yakın vakitte küçük bir geri çekilme gördük. Bu, yakında yeni bir yükseliş trendinin geleceğini gösterebilir. Tüm piyasa yükseliş trendine geri dönerse, ONE token fiyatları süratle artmalıdır.

BTC Piyasası: Taban Avcıları Dikkat: Temmuz’da Toplanacak 5 Altcoin Bunlar! 1

İkinci altcoin: Stellar (XLM)

Akıcı para transferlerini mümkün kılmak için kendi mahallî kripto para ünitesi Stellar Lumens’i (XLM) kullanan merkezi olmayan bir Blockchain platformu olan Stellar, 2023’ün başından bu yana fiyatlarının yüzde 40’ın üzerinde arttığını gördü. Yıl içinde yaşanan şiddetli kripto çöküşüne karşın, Stellar fırtınayı atlatmayı ve 7 sentten 10 sente yükselmeyi başararak güçlü temellerini ve kullanıcı tabanının yeteneklerine olan inancını gösterdi.

BTC Piyasası: Taban Avcıları Dikkat: Temmuz’da Toplanacak 5 Altcoin Bunlar! 2

Kripto boğa piyasasının beklenen dönüşüyle birlikte, Stellar’ın güçlü performansı onu bir sonraki kripto büyüme dalgasından yararlanmak isteyen yatırımcılar için potansiyel bir varlık olarak konumlandırıyor. Bununla birlikte, rastgele bir yatırım kararı dikkatli bir araştırmaya ve ferdî risk toleransının dikkate alınmasına dayanmalıdır.

Dikkat çeken bir başka kripto para: Cardano (ADA)

Akıllı kontratlar için inşa edilmiş bir blok zinciri platformu olan Cardano, 2023 yılında değişken bir seyahat geçirdi. Mahallî kripto para ünitesi ADA, yılın birinci çeyreğinde pahasında kıymetli bir artış gördü, fakat akabinde gelen kripto piyasası çöküşü, ADA’nın fiyatlarının birinci yıllık düzeyi olan 0,25 dolara gerilemesine neden oldu.

BTC Piyasası: Taban Avcıları Dikkat: Temmuz’da Toplanacak 5 Altcoin Bunlar! 3

Şu anda ADA bu düzeyin biraz üzerinde, 0,28 dolardan süreç görüyor. Cardano’nun sağlam teknolojik temeli ve kripto boğa koşusunun öngörülen geri dönüşü göz önüne alındığında, ADA’nın değerli ölçüde toparlanması ve potansiyel olarak geçmişte ulaştığı kıymetli 1 dolar işaretini tekrar ziyaret etmesi için optimist bir görünüm var. Bununla birlikte, yatırımcılar değişken kripto piyasasındaki doğal riskleri göz önünde bulundurarak ihtiyatlı kararlar almalıdır.

Polygon için optimistlik var

Ethereum için layer 2 ölçeklendirme tahliliyle tanınan Polygon, 2023’te çalkantılı bir yıl geçirdi. Kripto para ünitesi MATIC, yıla umut verici bir 0,75 dolardan başlamasına ve birinci çeyrekte %60 kıymet kazanmasına karşın, kripto çöküşünün ve SEC’in kripto kara listesine dahil edilmesinin akabinde sert yansılarla karşılaştı. Olumsuz tesirler MATIC’in fiyatında keskin bir düşüşe yol açarak 0,52 dolara kadar gerilemesine neden oldu. Neyse ki fiyatlar istikrar kazandı ve şu anda 0,68 dolar civarında seyrediyor. Teknolojik hüneri ve Ethereum’un ölçeklenebilirliğini artırma potansiyeli ile Polygon’un, genel kripto piyasası temelleri olumlu ivmesini tekrar kazandığında güçlü bir biçimde geri dönmesi mümkündür.

BTC Piyasası: Taban Avcıları Dikkat: Temmuz’da Toplanacak 5 Altcoin Bunlar! 4

Birinci sırada Tron (TRX) var

Web’i merkezsizleştirme istikametindeki savlı maksadıyla tanınan TRON, 2023 kripto çöküşünün ortasında sağlam bir direnç gösterdi. Yıla güçlü bir başlangıç yapan TRON’un lokal kripto para ünitesi TRX, kayda kıymet bir yükseliş trendine girerek %50’nin üzerinde kar elde etti ve şu anki fiyatı olan 0,08 dolara ulaştı. Piyasadaki çalkantılara karşın TRX’in istikrarlı yükseliş ivmesi, yakında 0,1 dolarlık değerli dönüm noktasını geçebileceğini gösteriyor. Ayrıyeten, elverişli teknik grafikler göz önüne alındığında, TRX daha da yükseğe tırmanma potansiyeline sahip. Bu nedenle TRON, dalgalı piyasa şartlarında güçlü performans arayan yatırımcılar için umut verici bir fırsat sunmakta.

BTC Piyasası: Taban Avcıları Dikkat: Temmuz’da Toplanacak 5 Altcoin Bunlar! 5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap