Syscoin (SYS) Nedir? Nasıl Alınır?

Syscoin (SYS) Nedir? Nasıl Alınır?

Paylaş
BTC Piyasası: Syscoin (SYS) Nedir? Nasıl Alınır?

Kullanıcılara tarihin ilk merkeziyetsiz bir pazar yerini sunan ve sıfıra yakın işlem ücretleri sağlayan blok zinciri projesi Syscoin (SYS) nedir? Gelin birlikte inceleyelim. Kriptokoin.com olarak, Syscoin ne sunar, SYS coin ne için kullanılır, nasıl alınır gibi soruları yanıtlamaya çalıştık.

Syscoin (SYS) nedir? Ne sunar?

Syscoin, ürün satın alma sürecini daha ucuz ve daha verimli hale getirmek için blok zinciri teknolojisini kullanan bir projedir. Aracılara duyulan ihtiyacı ortadan kaldıran ağ, kendine ait bir blok zincirine sahiptir. Platform, Blockmarket ve bir Masaüstü Cüzdanı dahil olmak üzere çeşitli ürün ve özelliklere sahiptir. Projenin yerel kripto para birimi ise SYS coin’dir.

2014 yılında Sebastian Schepis tarafından bir Bitcoin çatalı olarak kurulan proje, zaman içerisinde gelişerek çeşitli özelliklere sahip oldu. Ağ, tıpkı Bitcoin gibi Proof-of-Work sistemiyle çalışıyor. Dünyanın ilk merkeziyetsiz pazarı olan Blockmarket, projenin sunduğu en önemli hizmettir. Blockmarket, Syscoin blok zinciri üzerine kurulu, kullanıcıların bilgisayarlardan giysilere ve mobilyalara kadar her şeyi sıfır veya sıfıra yakın bir işlem ücretiyle alıp satmalarını sağlayan küresel bir ticaret platformudur.

Bu pazarda işletmeler, sanal dükkanlar kurarak ürünlerini satabilir. Kullanıcılar, blok zincirinin altcoin’i olan SYS’nin yanında, Zcash ve Bitcoin dahil olmak üzere bir dizi kripto parayla ödeme yapabilir. Blockmarket’e erişmek için Blockmarket desktop uygulamasını indirmek gerekir. Proje, Microsoft Azure, Matic Network ve Corion vakfı gibi büyük şirketlerle ortaklıklara da sahiptir. Aynı zamanda proje 2021’in Aralık ayında metaverse projesi Bloktopia ile ortaklık kurarak metaverse dünyasına adım attı.

Altcoin SYS nedir? Ne için kullanılır?

SYS coin’i kullanarak Blockmarket pazar yerinden ürün satın alınabilir. Bu coin’le işlem yapıldığında neredeyse sıfıra yakın bir işlem ücreti ödenir. Kripto paranın maksimum arzı 888 milyon adettir. Yazı yazılırken, 635 milyon SYS coin dolaşımda bulunuyordu. Kripto paranın piyasa değeri ise 296 milyon dolar civarında seyrediyordu. Syscoin ağında işlem yapan Sys token sahipleri, ICO’lara katılabiliyor. SYS coinler, ERC-20 tokenine dönüştürülebiliyor.

Syscoin (SYS) nasıl alınır?

Altcoin SYS’i satın almak isteyen kullanıcılar öncelikle kripto paranın listelendiği bir borsaya üye olmalıdır. Halihazırda Binance, Mandala Exchange, Coinmarketcap, Pionex ve Gate.io gibi kripto borsaları tokeni listelemektedir. SYS coin’in bulunduğu borsalara üye olup cüzdan oluşturabilirsiniz. Bunun ardından cüzdanınıza para yatırarak kripto parayı satın alabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap