Swell’a Rağmen Düşen Ripple’da Sırada Ne Var? Popüler Analist Cevaplıyor

Swell’a Rağmen Düşen Ripple’da Sırada Ne Var? Popüler Analist Cevaplıyor

Paylaş
Swell’a Rağmen Düşen Ripple’da Sırada Ne Var? Popüler Analist Cevaplıyor

Kriptokoin.com – Swell Konferansı 7-8 Kasım tarihleri ​​arasında Singapur’da düzenleniyor. Bu etkilik XRP’nin kurucusu Ripple tarafından düzenlenen en önemli konferans olarak kabul ediliyor. Konferans, teknoloji, finansal hizmetler ve ödeme sektöründen etkili konuşmacılara ev sahipliği yapıyor. Son iki yılda, XRP fiyatı bu konferanstan önce önemli ölçüde arttı. Ancak, bu yıl böyle olmadı, çünkü XRP son iki haftadır konsolide ediyor. Peki XRP’de sırada ne var? Analist görüşleri ışığında bu sorunun cevabını bulmaya çalışalım.

Tüm gözler Swell’dan gelecek büyük haberlere kilitlenmiş durumda

XRP ekosisteminde, esas olarak MoneyGram’ın para transferleri için Blockchain yeteneklerinden yararlanmak amacıyla Ripple ile olan ortaklığından duyduğu övgüden dolayı olumlu haberler var. Bazı analistlere göre, XRP fiyatına ilişkin teknik görünüm yükselişini sürdürüyor ve fiyatın kısa sürede 3800 Satoshi seviyesinden yüksek seviyelere çıkacağına işaret ediyor.

Kripto para analisti CredibleCrypto, Swell Konferansı sırasında Perulu bir bankanın, Ripple tarafından kullanılan bir yazılım olan xCurrent’a geçiş yaptığını açıkladı.  Temel fark şudur ki xCurrent’ı kullanmak için yerel token olan XRP’ye ihtiyacınız yok, ancak xRapid için XRP kullanmanız gerekir.  Bu nedenle, sonuncunun kullanılması fiyat üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir. Bu nedenle tüm gözler Swell’dan gelecek büyük haberlere kilitlenmiş durumda.

Swell’a rağmen aşağı kayan XRP’de sırada ne var?

Kısa süre önce belirttiğimiz üzere, Ripple bu yılki Swell konferansında devrim niteliğindeki ürününü RippleNet Home’u tanıttı. Ayrıca Ripple’ın Singapur’daki Swell etkinliğinde, MoneyGram CEO’su ABD ile Meksika arasındaki tüm operasyonların %10’unun Talep Üzerine Likidite ve XRP’de çalıştığını belirtti.

MoneyGram CEO’su ODL’yi övdü ve yıl sonunda, Ripple ve MoneyGram’ın ODL’yi diğer dört küresel yöne genişletmeyi planladığını söyledi. Ancak XRP fiyatı aşağı doğru gitmeye devam ediyor. Peki XRP’nin sıradaki hareketi nedir? Analistler kripto parada yakın gelecekte nasıl bir fiyat hareketi öngörüyor. XRP fiyat hareketine daha yakından bakalım ve gelecekteki durumunun nasıl olduğunu görelim.

Valdrin Tahiri: Ripple fiyatı 3800 Satoshi seviyesini aşmaya doğru ilerliyor

Popüler analist  Valdrin Tahiri’ye göre, XRP 2300 Satoshi’nin uzun vadeli dibine ulaştığında, yükselmeye başladı. Düşmeye başlamadan önce analiste göre, kripto para üst üste altı boğa mumu oluşturdu. Dip RSI’de hem boğa ayrışması hem de MACD’de boğa çaprazlaması ile eşlik etti.Kısa vadede Valdrin Tahiri’ye göre, XRP 3100 Satoshi’nin küçük destek bölgesinde çift dip oluşturdu.

Analiste göre yine, bu hem RSI hem de MACD’de çok önemli bir yükseliş sapmasıyla birleştirildi. Ek olarak Valdrin Tahiri’ye göre, fiyat çok düşük iki fitil oluşturdu ve bu da satın alma baskısı olduğunu gösteriyor. Bu analiste göre, XRP’nin 3800 Satoshi’ye yakın yükseklere tekrar varacağına ve muhtemelen daha da yükseleceğine inanmamızı sağlıyor. XRP ile ilgili diğer tahminler için “Popüler Analist “Çöküş” Dedi, Ripple CEO’su İse “Endişeye Gerek Yok!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap