Swell bu sefer XRP için katalizör olmadı, XRP fiyatı bugün yüzde 5’in üzerinde değer kaybı yaşıyor

Swell bu sefer XRP için katalizör olmadı, XRP fiyatı bugün yüzde 5’in üzerinde değer kaybı yaşıyor

Paylaş
Swell bu sefer XRP için katalizör olmadı, XRP fiyatı bugün yüzde 5’in üzerinde değer kaybı yaşıyor

Ripple’ın yıllık Swell konferansı, etkinliğin ardından gelen verilerle ilişkili tokeni XRP’de pozitif fiyat hareketi başlatmayı başaramadı. Coin360’tan XRP/USD’yi kapsayan fiyat verileri, iki gün sürecek konferans devam ederken 7 Kasım’da satış baskısını işaret etti.

Swell XRP’yi etkilemedi

Pazartesi günü 0.30 dolar bandına yükselen XRP/USD çifti, Swell konferansının başlamasıyla genişlemeye başladı, ancak daha sonra 0.31 doların hemen üzerinde satışlar gelmeye başladı.

Bugün 0,30 doların altına geriledikten sonra hızla düşen XRP, 02725 dolarda dip gördükten sonra bir miktar toparlanmayla 0,29 dolara ulaştı. Ancak dalgalı fiyat hareketleri devam ediyor.

XRP 7-day price chartXRP 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Coin360

Hayal kırıklığı yaratan XRP fiyat performans, katılımcıların pozitifliği ile tezat oluşturdu ve sosyal medyada kripto para yatırımcıları arasında dikkat çekti.

Swell geleneksel olarak Ripple yöneticilerinin ödeme ağı için gelecek planları sunumuyla bilinir, ancak giderek daha çok kendi başına bir fenomen haline dönüşmüş durumda. Şirket, hem Ripple hem de XRP’nin itibarını güçlendirmek için etkinliği duyuran tartışmalı sosyal medya savunucuları ordusuyla tanınıyor.

Ripple CEO’su: fiyata aldırmayın

XRP, 2018 başındaki tüm zamanların en yüksek değerinden yaklaşık yüzde 90 değer kaybıyla piyasadaki diğer altcoinlerin çoğuyla aynı kaderi paylaştı.

Yine de bu haftaki ana akım medya röportajında ​​CEO’su Brad Garlinghouse, kripto pazarlarında altcoinlerin çoğunun yok olacağı iddialarını yineledi. Ve mevcut tokenlerin yalnızca yüzde 1’inin hayatta kalacağını söylemeye devam etti. XRP fiyatı ile ilgili de kısa vadeli fiyat hareketleriyle ilgilenmediğini dile getirdi.

cointelegraph

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap