Sui blockchain’i rekor kırdı!

Sui blockchain’i rekor kırdı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Sui blockchain’i rekor kırdı!

Son 24 saat içinde, Sui blockchain’deki süreç sayısı 29 milyonu aşarak en yüksek bedele ulaştı.

Basit bir blockchain oyunu olan Sui 8192, Sui Network’ünde olan günlük süreçlerden büyük bir artış tetikledi. Oyun, büsbütün blockchain üzerinde birinci olarak Sui cüzdan sağlayıcısı Ethos Wallet tarafından inşa edildi. Ayrıyeten, açık kaynaklıdır ve uygulamaların Sui blockchain üzerinde nasıl gelişebileceğinin bir örneği olarak hizmet etmesi amaçlanmıştır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Sui blockchain’i rekor kırdı! 1

Solana ile rekabet artıyor

Onchain tahlil sağlayıcısı Artemis’in yakın vakitte paylaştığı bir Twitter gönderisi, oyunun Sui Network’ün günlük süreçlerde Solana’yı geçmesini sağladığını söz ediyor. Artemis bilgileri, Sui Network’ün süreç sayısının son vakitlerde 20 milyonu aştığını ve Solana’nın 16 milyon günlük sürecini aştığını gösteriyor. Ama, Sui Network için günlük süreçleri hesaplamak için farklı bir metodoloji kullandığını kelamlarına ekledi.

Solana ile blockchain konusunda büyük bir rekabet içerisinde olan Sui, global manada ilgi çekmeye devam ediyor. Süreç sayısı bakımından 29 milyonu aşarak rekor tazeleyen Sui, toplumsal medya platformlarında da trend konusu oldu. Bu durumun, SUI fiyatına nasıl yansıyacağı ise en çok merak edilen sorulardan birisi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap