Şubat’ı Salladılar: İşte En Çok Süreç Gören 7 Metaverse Coin!

Şubat’ı Salladılar: İşte En Çok Süreç Gören 7 Metaverse Coin!

Paylaş
BTC Piyasası: Şubat’ı Salladılar: İşte En Çok Süreç Gören 7 Metaverse Coin!

Bu yıl, projeler sanal gerçeklik ortamları oluşturmaya ve bunları Blockchain teknolojisi ile entegre etmeye devam ettikçe, metaverse coin trendinin gücüne şahit olduk. Piyasadaki en çok işlem gören ilk yedi metaverse coin’e göz atalım ve en düşükten en yükseğe 24 saatlik işlem hacmine göre sıralanan her bir kripto para birimine kısa bir genel bakış sunalım.

İşte en çok işlem gören metaverse coin projeleri

  • 150 milyon dolar 24 saatlik işlem hacmiyle WEMIX (WMIX), Ekim 2020’de piyasaya sürülen, şu anda geliştirilmekte olan kapsamlı bir oyun koleksiyonuna sahip, oynaması kolay Blockchain tabanlı oyunlar oluşturmak isteyen Güney Koreli bir oyun stüdyosu.
  • Sırada, 123 milyon dolar 24 saatlik işlem hacimli MyNeighborAlice (ALICE), 2021 baharında piyasaya sürülen, çok oyunculu Blockchain oyunu. Herkes, MyNeighborAlice ekosisteminde sanal arazi satın alabilir ve sahip olabilir, öğeler inşa edebilir ve yeni arkadaşlarla tanışabilir.
  • Enjin Coin (ENJ), 168 milyon dolarla beşinci sırada. Haziran 2018’de başlatılan Enjin ekosistemi, kriptoda en uzun süredir devam eden projelerden biri. 1,7 milyon indirmeyi aşan en yüksek puanlı bir mobil uygulamaya sahip.
  • Dördüncü sırada, 203 milyon 24 saatlik işlem hacimli Theta Network (THETA), Twitch benzeri bir yayın platformu.
BTC Piyasası: Şubat’ı Salladılar: İşte En Çok Süreç Gören 7 Metaverse Coin! 1
  • Listenin en büyük 3.metaverse coin projesi Axie Infinity (AXS), Mart 2018’de piyasaya sürülen öncü metaverse oyunu. Axie Infinity, kullanıcıların Pokemon’dan ilham alan Axies adlı yaratıkları toplamasını sağlayan 2D bir tarayıcı oyunudur. 24 saatlik işlem hacmi 357 milyon dolar.
  • Decentraland (MANA), 590 milyon dolar günlük işlem hacmiyle piyasa değerine göre en büyük 31.kripto para birimi. İlk olarak Şubat 2020’de piyasaya sürülen Decentraland, klasik 3D metaverse coin oyunlarının öncülerindir. İki yıl önce yayına girdi ve o zamandan beri piyasadaki en popüler 3D sanal dünya olarak kalmayı başardı.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

Metaverse hacim devi: Sandbox (SAND)

İlk sırada, 671 milyon dolar 24 saatlik işlem hacmiyle Sandbox (SAND), Decentraland gibi RPG özelliklerini içeren ve oyuncuların karakterlerinin becerilerini geliştirmelerini ve ödül olarak SAND token kazanmalarını sağlayan bir 3D sanal dünya. Sandbox, yalnızca piyasadaki en değerli projelerden biri olduğu için değil, aynı zamanda sürekli olarak yüksek ticaret hacmi ve birinci sınıf ortaklıkları nedeniyle metaverse coim’ler için en güvenli yatırımlardan birini yapıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap