StormGain, kripto para madenciliğinde şartları eşitliyor: Herkese aynı fırsat

StormGain, kripto para madenciliğinde şartları eşitliyor: Herkese aynı fırsat

Paylaş
StormGain, kripto para madenciliğinde şartları eşitliyor: Herkese aynı fırsat

StormGain sponsorluğunda

Bugünlerde kripto para madenciliği kavramının biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektiren bir süreç olduğundan dolayı birçokları bunu bir elektrik israfı olarak görüyor. Peki durum artık değiştiyse ve herkes akıllı telefonuyla kripto para madenciliği yapabiliyorsa?

StormGain ile herkes için eşit madencilik fırsatı

Kripto para madenciliğinde mevcut durumda çözülmeyi bekleyen bir eşitsizlik var. Ucuz/yenilenebilir enerjiye ve madencilik donanımına yatırım yapmak için gereken finansman kaynağına erişimi olmayan birinin sektörde yer alması kolay değil. Kripto para madenciliğinin bu çarpık doğası, giderek daha da büyüyen bir sorun. Kripto para madenciliğini daha erişilebilir ve milyarlarca akıllı telefon kullanıcısına cazip kılacak bir çözüm sunmanın zamanı geldi.

Bulut madenciliği, bu endüstri segmentinde hızla ivme kazanıyor. StormGain’in çözümü, kripto para madenciliğine girmeyi kolay ve ulaşılabilir hale getiriyor. Lojistik, donanım, elektrik veya başka bir şey için endişe etmenize gerek yok. Bu, milyarlarca insanı güçlendirme potansiyeline sahip tamamen mobil tabanlı bir sistem.

Bulut madenciliği endüstrisinde şeffaflık eksikliği ve sahtecilik problemi var. Birçok hizmet sağlayıcı, yüksek verim sunduğunu iddia ediyor ancak beklentilerin gerisinde kalıyor. StormGain, mobil tabanlı bulut madenciliği çözümü aracılığıyla, kullanıcıların doğrudan kripto para madenciliği yapmaları mümkün oluyor. Uzak bulut sunucularına bağlanarak risksiz ve kullanışlı bir madencilik çözümü, mevcut piyasa koşullarında rakipsiz kalıyor.

StormGain’in çözümünden faydalanmak için sadece bir akıllı telefon veya masaüstü bilgisayar yetiyor. Kayıt işlemi hızlı, kolay ve gereksiz prosedürler yok. Hesap onaylandıktan sonra kullanıcılar hemen Bitcoin madenciliğine başlayabilirler. StormGain’in madencilik çözümü, akıllı telefonun kendi performansını kötü etkilemiyor ve sorunsuz bir deneyim yaratıyor.

Kullanıcıların StormGain aracılığıyla kripto paralarını çekebilmeleri ve takas edebilmeleri için 10 dolar kar eşiğine ulaşmaları gerekiyor. İlk önce trade yapmadan kazançlar çekilemiyor fakat kullanıcı, işlem yaparak kazandığı tüm karı herhangi bir zamanda kısıtlama olmadan hesabından çıkarabilir. Tüm kullanıcılar için alım ve satımlarda komisyon yok. Ayrıca platform, kripto paraların itibari para birimleriyle alınması da dahil olmak üzere tüm standart ve gelişmiş araçları sağlıyor.

Elbette, tüm bunlarda güçlü iş birliklerinin de payı büyük. StormGain, Finans Komisyonu bünyesindeki Blockchain Derneği, S. S. Lazio ve birçok diğer ortakla çalışıyor. Platformun alım satım ürünü, 30 günlük hacimde 6 milyar doları aştı. StormGain, aynı zamanda CoinMarketCap’e göre kripto para yatırımcıları için en yüksek faiz oranlarını veren platformdur.

StormGain’in ilgi çekici bir diğer yönü, madencilik ödüllerinin hesaplanmasıyla alakalı. Ödüller, bir kullanıcının işlem hacmine doğrudan bağlanarak ilginç bir korelasyon oluşturuluyor. Daha fazla alım satım hacmi yapanlar, daha iyi ödüller kazanabilirler. İster trader, madenci ya da her ikisi de ol, platformda aktif olmak, kar potansiyelini etkiliyor. StormGain’de 200 kata kadar kaldıraçla işlem yapmak mümkün olduğundan işlem hacmini ve madencilik hızını artırmak nispeten basittir.

Dahası kullanıcılar, kripto para alım satım sinyallerinden faydalanabilir. Karlılık ve olasılık sinyalleriyle trader’lar hangi sinyallerin izleneceğine dair iyi kararlar verebilirler. Her alım satım sinyali, eğer trend uygunsa kişinin pozisyonunu geliştirmek için Zararı Durdur ve Kar Al seçeneklerine sahiptir. Kullanıcılar ayrıca Telegram botu aracılığıyla da işlemlerini planlayabilir.

StormGain hakkında

StormGain’in bulut madenciliği hizmeti, bu piyasaya giriş engellerini etkili bir şekilde kaldırıyor. Artık yer kaplayan, gürültü yapan ve elektrik tüketen pahalı madencilik çiplerine yatırım yapmaya gerek yok. Sözleşme fiyatları düşük ve bu nedenle de süregelen yatırımlar, uzun vadede önemli karlara dönüşebilir.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap