Stellar Dikkat Çekmeye Devam Ediyor

Stellar Dikkat Çekmeye Devam Ediyor

Paylaş
Stellar Dikkat Çekmeye Devam Ediyor

Stellar, kripto para dünyasının ilk 10’u içerisinde yer alan tüm kripto paraların bugün değer kaybetmesine karşın değer kazanan kripto para olmaya başardı. Hafta sonu durgun geçen piyasa hacmi an itibariyle 132 milyar dolar seviyelerinde.

Kripto para piyasasında 9. sırada bulunan Stellar, ilk 10 içerisinde bulunan kripto paraların düşüşüne rağmen yükseliş göstermeyi başardı. Son 24 saat içerisinde yaklaşık %15 oranında yükselerek tüm ilgileri üzerine çekmeyi başardı. Stellar şu sıralar 0,10 dolardan işlem görüyor. Kripto para dünyasında Tron coininin önünde yer alan Stellar’ın toplam işlem hacmi ise an itibariyle 1,9 milyar dolar seviyelerinde. Ayrıca son 24 saat içerisinde gerçekleşen alım ve satımların toplam bedeli ise 240 milyon doların üzerinde.

Stellar, SatoshiPay cüzdanını kullanarak Alman kuruluşu olan Börsenmedien AG’nin medya kısmından içeriklerin satın alınmasına imkan tanıyan yeni kitleye bedava kredi verecek. Bu sayede Stellar son 24 saat içerisinde %15’lik bir artış yaşadı. Stellar, hafta sonunda 1.7 milyar dolarlık toplam hacme sahipti. Yaşanan bu artıştan sonra 1.9 milyar doların üzerine çıktı. Stellar alım satımının en çok yapıldığı borsa ise Çin borsalarından olan zb.com oldu. İkinci sırada ise Binance borsası yer alıyor. Stellar’ın kısa süre içerisinde rekor denilebilecek bir artış yaşamasından sonra tüm dikkatler XML’ye çevrildi. Kısa süreli al sat işlemlerinden sonra az da olsa değer kaybeden XLM, şu anda bile hafta sonuna kıyasla karlı durumda.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap