Son yükselişlerden sonra zirvelerine en yakın 5 kripto para

Son yükselişlerden sonra zirvelerine en yakın 5 kripto para

Paylaş
Son yükselişlerden sonra zirvelerine en yakın 5 kripto para

Bitcoin, son günlerde 10,000 doları aşmakla mücadele ederken alternatif kripto paralarda kayda değer yükselişler görüldü. Hatta piyasa değeriyle en büyük ilk 100 içinde birkaç kripto para, rekor seviyelerine epeyce yakın durumda.

FTX Token (FTT)

Bunlardan ilki, yakın zaman önce Binance’in yatırım yaptığı kaldıraçlı kripto para türev borsası FTX’in FTT’si. Tarihi zirvesini, piyasaya çıktığı ilk günlerde, 8 Ağustos 2019’da gören FTT, bugün bu seviyenin sadece yüzde 12 altında işlem görüyor.

Bitcoin Satoshi Vision (BSV)

İkinci sırayı tartışmalı kripto para Bitcoin Satoshi Vision (BSV) alıyor. BSV, geçtiğimiz ay yaklaşık 439 dolar ile rekor kırmıştı ve şimdi bunun yüzde 23 altında, 339 dolar seviyesine alınıp satılıyor.

Chainlink (LINK)

Kripto para piyasalarındaki genel olumlu havadan en çok faydalanan kripto paralardan biri olan LINK, üçüncü sırada. Ocak ayının başlarından bu yana iyi bir yükseliş trendi yakalayan LINK, zirvenin yüzde 24 altında bulunuyor.

OKB (OKB)

Tüm zamanların en yüksek seviyesine en yakın dördüncü kripto para ise bir başka kripto para borsası OKEx’in OKB’si oluyor. Bugün 3.8 dolardan işlem gören OKB, zirvenin yüzde 30 kadar uzağında.

Cosmos (ATOM)

Cosmos (ATOM), geçen hafta kurucusunun istifa kararı ile çalkalansa da yeni bir rekora çok uzak sayılmaz. Ortaya çıkan haberler karşısında ayakları yere sağlam basan ATOM, şimdiye kadar görülmüş en yüksek seviyesinin yüzde 33 altında.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap