Son Dakika Ripple Haberleri: Ripple’dan Milyarlık XRP Hamlesi, Dev Borsa Desteği ve Daha Fazlası…

Son Dakika Ripple Haberleri: Ripple’dan Milyarlık XRP Hamlesi, Dev Borsa Desteği ve Daha Fazlası…

Paylaş
Son Dakika Ripple Haberleri: Ripple’dan Milyarlık XRP Hamlesi, Dev Borsa Desteği ve Daha Fazlası…

Kriptokoin.com – Popüler kripto para borsası BitFlyer, kısa süre önce Ripple (XRP) desteğini ekledi. Bu, çok sayıda kullanıcının, XRP’yi almasını, satmasını, tutmasını ve portföylerini çeşitlendirmesini sağlayacak. BitFlyer Japonya’da bulunuyor ve borsanın pazardaki en yüksek gerçek işlem hacimlerinden birine sahip olduğu kabul ediliyor. Ayrıca Ripple piyasasında önemli bir gelişme daha yaşandı ve şirket artan baskılar üzerine 1 milyar XRP’yi escrow cüzdanına geri gönderdi.

BitFlyer’ın iki yıllık durgunluğunu Ripple (XRP) bozdu!

Japonya’nın ünlü borsalarından biri olan BitFlyer, yaklaşık iki yıldır yeni bir kripto parayı listelemiyordu. Ancak son çıkan haberlere göre, BitFlyer XRP ile bu durumu değiştirmiş oldu. Şirket tarafından yapılan son bir duyuruya göre, kripto para birimi platformda 2 Aralık’ta işlem görmeye başladı ve kullanıcıların portföylerine yeni bir dijital varlık eklemelerine yardımcı olacak.

Borsa, XRP’nin Bitcoin’den sonra Japonya’nın en büyük ikinci ticaret hacmine sahip kripto parası olduğunu belirtti.  Yatırımcılar dijital para birimini, web tarayıcılarını kullanarak platformun Altcoin Marketi’nden veya hem Android hem de iOS için bitFlyer Wallet uygulamasında Al/Sat seçeneğini kullanarak satın alabilir ve satabilir.

Ünlü borsadan Ripple kampanyası

Dahası kripto borsası, on kazananın 100.000 JPY (912 USD) alacağı bir kampanya düzenliyor. Kampanya dönemi 2 Aralık 2019 Pazartesi günü başladı ve 26 Aralık 2019’da bitiyor. Kullanıcılar en az 5.000 JPY karşılığında XRP piyasalarında bir işlem yapmak durumunda (45,63 ABD doları). Kampanya sona erdiğinde kazananlara ödülleri almaları için bildirim yapılacak. Ancak, fonlar 2020 yılının Ocak ayında hesaplara dağıtılacak.

Genel olarak, bir borsa platformuna yeni bir kripto para birimi eklediğinde, likidite oluşturması ve yatırımcıları çekmesini  sağlamak için bir pazarlama kampanyası oluşturulur. Bu, kripto para borsası neredeyse iki yıldır platformuna yeni bir kripto para eklemedi ancak bu geleneği XRP ile bozdu. Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, kripto para piyasası değişti ve büyüyen dijital varlık ve hizmetleriyle birlikte çok karmaşık bir ekosisteme dönüştü.

Ripple 1 milyar XRP’yi emanet cüzdanına geri çekti

Ripple piyasasında önemli bir gelişme daha yaşandı. Daha önce bildirdiğimiz üzere Ripple şirketi, XRP fiyatındaki düşüşe rağmen, 1 Aralık tarihinde 1 milyar adet  XRP’nin kilidini açtı. Ancak piyasadan ve yatırımcılardan gelen baskılardan sonra şirketin bu XRP tokenlerini Escrow Cüzdanı’na geri gönderdiği anlaşılıyor. XRP, pazardaki en büyük kripto para birimlerinden biri. Aslında, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) sonra kripto alanında üçüncü en büyük piyasa değerine sahip kripto varlığı.

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, her bir XRP tokeni 0,222 dolar karşılığında satın alınabiliyor ve 9,6 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Japonya’daki en popüler borsalardan birinde işlem görmesine rağmen, dijital para birimi bu gelişmeye tepki göstermedi. Şu anda, XRP 24 saatlik bir süre içinde ufak artışlarla ticaret yapıyor. Ripple, en iyi 10 arasında diğer kripto para birimlerine benzer bir fiyat eğilimi sergiliyor.  Kritik Ripple haberleri ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için “Son Dakika Ripple Haberleri: XRP’den Tarihi Rekor, Dev Borsa Entegrasyonu ve Daha Fazlası…” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap