Son Dakika: Bu Altcoin, Performansıyla Bitcoin’i Bile Geçerek Fırladı!

Son Dakika: Bu Altcoin, Performansıyla Bitcoin’i Bile Geçerek Fırladı!

Paylaş
Son Dakika: Bu Altcoin, Performansıyla Bitcoin’i Bile Geçerek Fırladı!

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC), fiyat performansı açısından şu anda en son kripto para piyasası rallisine liderlik eden tartışmalı forkların gerisinde kalıyor. Craig Wright ve Calvin Ayre‘nin desteklediği Bitcoin SV (BSV), son birkaç saat içerisinde devasa bir yükseliş gördü ve altcoin yüzde 40’a kadar arttı.

Bitcoin SV yüzde 40’a kadar arttı!Altcoin top 100’ün lideri oldu

Oldukça çekişmeli iki Bitcoin (BTC) forku olan Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV (BSV) sırasıyla yüzde 10 ve yüzde 40’a kadar arttı. Bu artışlar onların en iyi kazanan kripto para birimleri arasında kolayca yer edinmesine izin verdi. BSV, ilk 100’deki diğer tüm kripto para birimlerinden daha iyi performans göstererek, gün içinde yaklaşık 156 dolara kadar ulaştı.  BSV son derece değişken fiyat hareketlerine yabancı değil. Aslında, son ralli 2019’da tanık olduğu bazı çılgın hareketlerle karşılaştırıldığında sönük kalıyor.

30Mayıs 2019’da BSV, Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun Wright’ın Bitcoin’ingerçek kurucusu olduğunu kabul ettiği yönündeki sahte haberler nedeniyle benzersonuçlar kaydetti. İronik bir şekilde, en son pompa sayesinde Bitcoin SV,piyasa değeriyle Binance Coin’i (BNB) aşmayı başardı. Ancak, tartışmalı fork şu​​anda Wright’ın 1.200 dolarlık gülünç hedefinden çok uzakta. BSV’nin artışıilealtcoin Monero, Binance CoinveEOS‘u geride bıraktı ve en büyük 7. kripto para oldu.

Bitcoin, tartışmalı forkların gerisinde kalıyor

Özellikle, kripto kralı şu anda piyasadaki hemen hemen her büyük kripto paranın gerisinde kalıyor. Bu kaçınılmaz olarak 8 Ocak’taki yüzde 69 seviyesinin oldukça üzerinde olan piyasa baskınlığını  yüzde 68,3’e kaydırarak olumsuz etkiledi. Bitcoin ise mütevazi bir yüzde 1,63 oranında arttı ve şu anda iki günlük kanamadan sonra 8.016 dolardan el değiştiriyor. Altcoin’lerle ilgili diğer kritik haberler için “Analist ”Ripple’ın Kaderini Belirleyecek Ay!” Dedi ve Bu Seviyelere İşaret Etti” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap