Son Dakika: Bitcoin 9.000 Doları Geçti – Ayılar Şokta

Son Dakika: Bitcoin 9.000 Doları Geçti – Ayılar Şokta

Paylaş
Son Dakika: Bitcoin 9.000 Doları Geçti – Ayılar Şokta

Kriptokoin – Bitcoin ayıları, Bitcoin (BTC) fiyatının yazının yazıldığı sırada yüzde 3 artmasıyla bir kez daha boğalar karşısında güç kaybettiler.

Bitcoin fiyatı sadece birkaç dakika içinde yüzde üçten daha fazla artmış durumda. Bu durum Bitcoin fiyatının bir kez daha psikolojik olarak önemli görülen 9 bin dolar seviyesini aşmasına olanak sağlamış vaziyette. CoinStats verilerine göre, en üstteki kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 9 bin 36 dolardan el değiştiriyor.

Kripto para yatırımcısı “Galaxy”, BTC’nin yükseliş eğilimi sırasında oluşan yükseliş grafiğinde yükseliş üçgenini kırmayı başardığından beri büyük fiyat hareketini doğru bir şekilde öngördü.

“NebraskanGooner”, Bitcoin kritik destek seviyesinin altına inmeyi reddettiğinde nihayet ayıların gerekli olan dersi aldıklarını ifade ediyor.

Bu arada, Litecoin (LTC) fiyatı da yüzde altı yükseldi ve Stellar (XLM) ile birlikte ilk 10 içerisinde en iyi performans gösteren koin oldu. Şu an itibariyle, LTC ve XLM sırasıyla 64,48 dolar ve 0,077 dolar seviyesinde işlem görüyorlar.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap