Solana’nın popüler NFT projesi, en değerli e-spor şirketi ile ortaklık kurdu

Solana’nın popüler NFT projesi, en değerli e-spor şirketi ile ortaklık kurdu

Paylaş
BTC Piyasası: Solana’nın popüler NFT projesi, en değerli e-spor şirketi ile ortaklık kurdu

Dünyadaki en değerli e-spor şirketi olan TSM FTX, Solana’daki popüler NFT projesi Aurory ile iş birliği içinde kendi NFT’lerini çıkarıyor. E-spor şirketi ayrıca, bu iş birliğini kutlamak için TSM markalı Aurory NFT’lerinden birinin hediye edileceği bir kampanya da başlattı.

Söz konusu NFT’ler, TSM FTX logosu bulunan bir forma ve şapka giydirilmiş dört Aurorian’dan oluşuyor. Oluşturulan özel avatarlar, bir oyuncunun görsel kimliği olarak kullanılabilecek, gelecekteki oyun modlarını halka açılmadan önce oynama olacağı sağlayacak ve diğer özel modlar ile ödüllere erişime imkan verecek. Toplamda 4 adet Aurory NFT’si basılacak ve biri açık artırmaya çıkarılacak. Biri ise başlatılan kampanya kapsamında verilecek. Diğer iki NFT, TSM FTX’te kalacak.

2020 verilerine göre TSM FTX’in değeri, 400 milyon doların üzerinde. Los Angeles merkezli takım, geçtiğimiz aylarda önde gelen kripto para borsası FTX ile 10 yıllık bir sponsorluk anlaşması yapmıştı. 210 milyon dolar değerindeki bu anlaşma kapsamında TSM’nin ismi, “TSM FTX” olarak değiştirildi. Öte yandan Solana ise Alameda Research ve FTX borsası tarafından destekleniyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap