Solana ve Bu 2 Altcoin, Bir Günde Sıçradı! Pekala Neden?

Solana ve Bu 2 Altcoin, Bir Günde Sıçradı! Pekala Neden?

Paylaş
BTC Piyasası: Solana ve Bu 2 Altcoin, Bir Günde Sıçradı! Pekala Neden?

Son 24 saat içerisinde, piyasa bedeli ile en büyük 100 kripto para ortasından birkaçı dikkat çekti. Solana (SOL) ve BONE ShibaSwap (BONE), önemli yükselişler yaşadı. Ayrıyeten LEASH de sıçrama gördü. İşte detaylar…

SHIB ekosisteminin tokenları fırladı

Kripto para dünyasında Shiba Inu ekosistemi, yönetişim tokenleri kıymetli kazanımlar elde ettikçe dalgalar yaratıyor. Layer 2 Shibarium gas tokenı olan Bone ShibaSwap (BONE), Shiba Inu’nun başkanı Shytoshi Kusama’nın Shibarium’un yakında piyasaya sürüleceğine dair ipuçlarını takiben kayda bedel bir artış yaşadı. Ayın 7’sinde BONE büyük bir yeşil mum çubuğu oluşturarak 1,06 dolardan 1,31 dolara sıçradı. Ralli devam etti. BONE bu yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %19,64 artışla 1,39 dolardan süreç görüyor. Shibarium tokeninin kendisi de son yedi günde %42 artarak Bone’un piyasa bedelini 306,3 milyon dolara yükseltti ve birinci 100 kripto para ortasına yine girdi.

BTC Piyasası: Solana ve Bu 2 Altcoin, Bir Günde Sıçradı! Pekala Neden? 1

Shibarium tokenı, 10 Haziran’da 0,665 dolar üzere düşük bir düzeye inmesinden bu yana istikrarlı bir yükseliş gösterdi. Mart ayının ortasından bu yana fiyatı geride tutan 1,13 dolarlık kilit MA 200 bariyerini aşan BONE, yaklaşık dört ayın en yüksek düzeyine ulaştı. BONE’daki yükselişe Shiba Inu ekosistemi tokenı DogeKiller’daki (LEASH) yükselişin eşlik etmesi dikkat çekti. 7 Temmuz’da LEASH değerli bir yükseliş yaşayarak 343 dolara ulaştı. Token yükselişini sürdürerek son 24 saatte %10,57 paha kazanarak 333 dolara ulaştı. Geçtiğimiz hafta boyunca LEASH yüzde 15,50’lik bir artış yaşadı. Shytoshi Kusama tarafından vurgulandığı üzere, LEASH için yönetişimin getirilmesi, token sahiplerinin geleceğini şekillendirmeye etkin olarak katılmalarına imkan tanıyan kıymetli bir gelişme olarak görülmekte.

Solana (SOL) neden yükseldi?

Bu ortada Solana (SOL), ABD Menkul Değerler ve Borsa Komitesi (SEC) tarafından lisana getirilen düzenleyici tasalara etkileyici bir ralli ile meydan okumasıyla dikkat çekiyor. Robinhood üzere platformlarda listeden çıkarılmalara yol açan olumsuz bir düzenleyici ortamla karşı karşıya olmasına karşın Solana, analistleri ve yatırımcıları şaşırtarak son üç haftada yüzde 35 artış göstermeyi başardı. 8 Temmuz’da Solana, 24 saat içinde %13’ün üzerinde bir artışla 22,2 dolara ulaşan fiyatıyla öbür büyük kripto para ünitelerinden daha güzel performans gösterdi. Ayrıyeten piyasa kıymetine nazaran birinci 10 coin ortasında en yüksek artış oranını kaydetti.

BTC Piyasası: Solana ve Bu 2 Altcoin, Bir Günde Sıçradı! Pekala Neden? 2

Kripto para firması Santiment kısa müddet evvel Solana’nın geçen ay 13,9 dolara düştükten sonraki süratli toparlanmasını inceledi. Reddit’te artan tartışmalar ve Solana tabanlı NFT’leri çevreleyen potansiyel spekülasyonlar üzere faktörler not edilirken, bunlar Solana’nın son rallisinin boyutunu tam olarak açıklamıyor. Gözlemciler, geçen yıl iflasla karşı karşıya kalan FTX borsasının potansiyel olarak yine faaliyete geçmesinin Solana’nın fiyat artışına katkıda bulunabileceğini öne sürdü. FTX’in geçmişte verdiği dayanak Solana’nın süratli büyümesine yol açmıştı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap