Solana (SOL), Kritik Düzeyden Reaksiyon Aldı

Solana (SOL), Kritik Düzeyden Reaksiyon Aldı

Paylaş
BTC Piyasası: Solana (SOL), Kritik Düzeyden Reaksiyon Aldı

Büyük vakit diliminde değerli bir düzeye yükselen Solana (SOL), satış baskısıyla karşı karşıya kaldı.

Son günler imzaladıkları iştiraklerle parlayan Solana (SOL), grafik bakımından da kritik bir pahaya geldi. 23,90 dolar düzeyine ulaşmayı başaran major coin, bu bedelden şimdilik satış baskısı gördü. Kısa müddette yüzde 18’e yakın bedel kazanan SOL, önündeki direnci aştıktan sonra Solana ekosistemine bahar havası getirebilir.

Solana (SOL) Grafik Analizi

20,30 dolardan yükseliş hareketine başlayan tanınan coin Solana (SOL), 23 dolar düzeylerin üzerine çıkabildi. Kısa müddet içersinde yüzde 17,23’lik bir yükseliş ile ivme yakalayan SOL, BTC‘nin stabil durmasıyla birlikte tekrardan parladı. Güncelolarak 23,60 dolar düzeylerinde fiyatlayan SOL’ün direnç düzeyleri sırasıyla 23,90 – 23,90 – 25,70 ve 26 dolardır.

BTC Piyasası: Solana (SOL), Kritik Düzeyden Reaksiyon Aldı 1

Ehereum’un (ETH) stabil durduğu yahut paha kazandığı bir senaryoda, SOL’ün tekrardan 26 doları denemesi muhtemel görünüyor. Bu direnç düzeyinde fiyatın alacağı reaksiyon, yükselişin trendinin devamı için değerli bir kriter. Alıcılar SOL tarafında hakimiyetini devam ettirebilirse, SOL için yakın vakitte 30 dolar düzeylerine yükselişi mümkün halde.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap