Solana (SOL) Fiyatı Uçuyor

Solana (SOL) Fiyatı Uçuyor

Paylaş
Solana (SOL) Fiyatı Uçuyor

Kripto para devi Binance geçtiğimiz günlerde Solana’yı (SOL) borsaya ekleyeceğini duyurdu. Borsadaki SOL işlemleri bugün itibarıyla başladı ve yatırımcılar SOL/BTC, SOL/BUSD ve SOL/BNB çiftleriyle alım-satım yapmaya başladılar.

Hızla Yükseldi

Binance günümüzde gerek ticaret hacmi gerek aylık ziyaretçi bakımından sektörün en büyük borsası olarak gösteriliyor. Ayda 20 milyondan fazla ziyaretçisi olan Binance bu konuda rakiplerini bariz bir şekilde geride bırakmış durumda.

Hal böyleyken yeni bir kripto para projesinin Binance’te listelenmesi önemli bir gelişme olabiliyor. Solana’da (SOL) da durum bundan farklı değildi. Saniyede 65 bin işlem kapasitesi olan ve böylece Ethereum Katili olarak gösterilen Solana, Binance’te listelendikten sonra hızla değer kazanmaya başladı.

Gün içerisinde kısa süreliğine 0.7 dolar seviyesine düşen SOL fiyatı daha sonra 1 doların üstüne kadar çıktı. Bu sırada birçok yatırımcı neredeyse %50 oranında kazanç sağlamış oldu.

Kısa süreliğine 1.04 doların üstüne çıkan Solana fiyatı şu an için 0.98 dolara gerilemiş durumda. Ancak SOL şu an için iyi bir ivme yakalamışa benziyor. Dolayısıyla fiyatın yeniden 1 doların üstüne çıkması mümkün görünüyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap