Solana İçin Değerli Haber: 2 Büyük Paydaşlık Kurdu!

Solana İçin Değerli Haber: 2 Büyük Paydaşlık Kurdu!

Paylaş
BTC Piyasası: Solana İçin Değerli Haber: 2 Büyük Paydaşlık Kurdu!

Avrupa’nın en büyük kripto yatırım şirketlerinden biri olan CoinShares ve FTX kripto borsası, yeni bir fiziksel destekli Solana (SOL) borsada işlem gören ürünü (ETP) piyasaya sürmek için güçlerini birleştirdi.

FTX ve CoinShares, fiziksel destekli Solana ETP’sini piyasaya sürdü

CoinShares Çarşamba günü yaptığı resmi duyuruya göre, “CoinShares FTX Physical Staked Solana” adlı yeni ürün, 1 milyon SOL başlangıç sermayesi ile piyasaya sürülecek ve yatırımcılarına %3 stake ödülü sağlayacak. Yeni ETP, FTX ve CoinShares arasındaki ilk girişimdir.

https://twitter.com/CoinSharesCo/status/1506541997720584195

Ürün, Almanya’nın en büyük dijital pazarı Xetra’da listelenecek ve CoinShares tarafından 2022’de piyasaya sürülen dördüncü ETP olacak.

Stake edilen coin’ler her zaman %100 fiziksel olarak desteklenecek

Daha önce piyasaya sürülen stake edilen ETP’lere benzer şekilde, yeni CoinShares FTX Physical Staked Solana, ihraççıların yönetim ücretini azaltarak ve ETP’nin token hakkını her gün artırarak yatırımcılarla stake ödüllerini paylaşmasına olanak tanıyan benzersiz bir stake mekanizmasına sahiptir. CoinShares duyuruda, stake edilen coin’lerin her zaman %100 fiziksel olarak destekleneceğini belirtti.

BTC Piyasası: Solana İçin Değerli Haber: 2 Büyük Paydaşlık Kurdu! 1

FTX borsasının genç CEO’su Sam Bankman-Fried, en son ETP lansmanının, küresel kurumsal müşterilere kripto para ürünlerine erişim sağlamak için FTX ve FTX US’nin arkasındaki uzmanlığı birleştiren yeni bir araç olan FTC Access’in lansmanını takip ettiğini belirtti ve ekledi:

FTX Access’in amacı, kurumsal düzeydeki hizmetleri ve ürünleri uygun maliyetli bir şekilde pazara sunmaktır. CoinShares, Avrupalı ​​yatırımcılara on yıla yakın bir süredir yenilikçi ve düzenlenmiş kripto varlık yatırım araçları sağlama konusunda kanıtlanmış bir sicile sahiptir.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere haber, FTX’in Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan onay aldıktan sonra Mart ayı başlarında Avrupa’daki genişlemeyi resmen açıklamasından kısa bir süre sonra geldi. Dünyanın en hızlı büyüyen kripto para birimi şirketlerinden biri olan FTX, Mart ortasında Dubai’de yerel merkez açmak ve kripto türev ürünleri sunmak için bir lisans da kazandı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap