SoFi CEO’su Açıkladı: Bu Altcoin’lerden Satın Aldık!

SoFi CEO’su Açıkladı: Bu Altcoin’lerden Satın Aldık!

Paylaş
BTC Piyasası: SoFi CEO’su Açıkladı: Bu Altcoin’lerden Satın Aldık!

Finans şirketi SoFi Technologies’in CEO’su Anthony Noto, ailesinin altcoin yatırımı yaptığını paylaşmadan önce kripto piyasasının neden tehlikeli olduğunu tartıştı. Ayrıca, Blockchain teknolojisinin faydalarını görmezden gelen işletmelerin “geride kalma” riskinin olduğu konusunda da uyardı. Noto’nun CNBC röportajının öne çıkan başlıklarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik…

Noto ailesi bu altcoin projelerini satın alıyor

Noto, CNBC’ye verdiği demeçte “ailecek Bitcoin ile ilgileniyoruz” dedi ve hangi altcoin projelerini tercih ettiklerini paylaştı:

Bitcoin, Ethereum ve daha belirsiz ve benzersiz diğer kripto para birimlerine sahibiz, ancak portföyümüzün çok küçük bir yüzdesini oluşturuyorlar.

BTC Piyasası: SoFi CEO’su Açıkladı: Bu Altcoin’lerden Satın Aldık! 1

Yukarıdaki açıklama, CNBC’den Andrew Ross Sorkin’in Los Angeles’taki SoFi Stadyumu’nun dışındaki CEO’ya Coinbase ve FTX gibi önde gelen kripto borsalarının reklamlara milyonlarca dolar harcaması nedeniyle “Crypto Bowl” olarak adlandırılan büyük oyun hakkında ne düşündüğünü sorgulamasının ardından geldi. Noto, röportajın ilerleyen kısımlarında kripto piyasasının yüksek volatilitesini kabul ettiği, kendi platformunun ayrıcalıklarına değindi:

SoFi’de kripto para satın aldığınızda, bunun önemli bir volatiliteye sahip test edilmemiş bir emtia olduğu konusunda sizi her zaman uyarıyoruz… Gerçek bu. Ancak, harika bir teknolojik platform. Yüksek riskli bir şeye para yatırmak için bir şans.

Şirketler Blokchain teknolojisini göz önünde bulundurmalı

CEO’ya göre, Blockchain teknolojisinin gelişmelerini hemen benimsemeyen şirketler rekabet avantajlarını kaybetme riskiyle karşı karşıya. CNBC’ye verdiği demeçte Noto şunlardan bahsediyor:

Yenilik yapmazsanız ve kripto para birimlerini teknolojik bir platform olarak kullanmazsanız geride kalırsınız. Şirketinizin boyutu küçülebilir. Sonuç olarak daha az rekabetçi olacaksınız. Daha az yenilik ve daha kötü bir müşteri değeri önerisi olacak.

BTC Piyasası: SoFi CEO’su Açıkladı: Bu Altcoin’lerden Satın Aldık! 2

2018’de SoFi’nin CEO’luğunu devralan eski Twitter COO’su Noto, kişisel finans şirketinin Rams’ın stadyumunun isim haklarının avantajlarından yararlandığını iddia etti. 2019’da SoFi, sonraki yirmi yıl boyunca binaya isim verme hakları için yüz milyonlarca dolar ödedi.

Anthony Noto hakkında

Anthony Noto, daha önce Goldman Sachs’te genel müdür, NFL’nin CFO’su, Twitter’ın COO’su ve Twitter Ventures’ın başkanıydı. 1999’da katıldığı Goldman Sachs’te, internet endüstrisi üzerine araştırmalar için Institutional Investor dergisi tarafından en iyi analist seçildi. 2018’den bu yana SoFi Technologies’in CEO pozisyonunu üstleniyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap