Socios’un CEO’su Alexandre Dreyfus ile Galatasaray’ın Token’ı Hakkında Röportaj!

Socios’un CEO’su Alexandre Dreyfus ile Galatasaray’ın Token’ı Hakkında Röportaj!

Paylaş
Socios’un CEO’su Alexandre Dreyfus ile Galatasaray’ın Token’ı Hakkında Röportaj!

Türkiye’de kripto para sektörüne geçtiğimiz aylarda yaptığı Galatasaray anlaşması ile damga vuran Socios.com şirketinin CEO’su Alexandre Dreyfus ile, İstanbul’da düzenlenen etkinlikte çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Başarılı yönetici, sorduğumuz sorulara içtenlikle yanıt verirken, Galatasaray’ın taraftar tokeni için de çok büyük bir heyecan duyduğunu belirtti.

Dreyfus, dünya genelinde şu ana dek Juventus, Atletico Madrid ve Paris Saint Germain gibi takımlarla bu tarz anlaşmalar yaptıklarına vurgu yaparken, Chillz projesinin en büyük ilgiyi ve heyecanı ise Galatasaray tarafında gördüğünü belirtti.

Ana Amacımız, Taraftar ve Takımı Birbirine Yakınlaştırmak

Ana amaçlarının dijital bir ürün aracılığı ile taraftar ve takım arasındaki bağları arttırmak olduğunu belirten Dreyfus, şu anda geleneksel manada taraftarlığın stada gidip forma almaktan ve takımını sosyal medyada takip etmekten öte gidemediğini söyledi.

Yapacakları taraftar tokenleri ile birlikte bu alanda taraftarın kulüplerin alacağı günlük kararlara etki etmesini ve bu işin bir parçası olmalarını istediklerini belirten Dreyfus, bu sebeple de işlerine oldukça önem verdiklerine vurgu yaptı.

Başka Ortaklıklar Kapıda mı?

Başarılı yönetici, aynı zamanda Türkiye’de Galatasaray’ın ‘direkt’ rakibi olan diğer takımlar ile de ilerde iş birliği kurmak istediklerini ifade ederken, bu alanda oldukça istekli olduklarını da Koin Bülteni aracılığı ile net bir şekilde ifade etti.

Socios.com CEO’su şu anda bazı görüşmeler yaptıklarını doğrularken, buna karşın takım ismi vermesinin şu aşamada pek de doğru olmayacağını söyledi.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap