SingularityNET Yeni PayPal Entegrasyonunu Duyurdu

SingularityNET Yeni PayPal Entegrasyonunu Duyurdu

Paylaş
SingularityNET Yeni PayPal Entegrasyonunu Duyurdu

Kriptokoin – Kripto ve fiat arasındaki köprü güçleniyor. BlockShow Asia 2019’da konuşan, Bilim İnsanı ve merkezi olmayan AI pazarı SingularityNET CEO’su Ben Goertzel, platformun AGI tokenlarının satın alınmasını desteklemek için geleneksel PayPal işlemlerine yeni destek verdiğini açıkladı. Goertzel yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanıyor:

“Bu konuda heyecanlıyız. Ağı geliştirmek ve büyütmek üzere yeni yollar için arayışımızı sürdüyoruz”

Bu destek, SingularityNET’e PayPal’ın 286 milyon kullanıcısına kolay erişim sağlıyor. Bu pazarın daha önceki sürümlerinde, müşterilerin AGI yardımcı programı tokenı kullanarak ağdaki AI aracıları tarafından sunulan AI hizmetleri için ödeme yapmaları gerekiyordu. Ancak bu geleneksel PayPal entegrasyonu, kullanıcıların platformu kullanmak üzere kripto para birimi ile ilgili herhangi bir deneyime ihtiyaç duymadıkları anlamına geliyor.

Arka uçtaki teknoloji fiat PayPal işlemlerini doğrudan AGI hizmet tokenlarına dönüştürüyor. Bu tokenlar SingularityNET’te hizmet veren AI aracılarını kullanmakta.. Görünmez bir şekilde gerçekleştiği için kullanıcının AGI tokenlarıyla hiçbir zaman ilgilenmesi gerekmiyor. Onlar sadece PayPal ile piyasadaki bir AI acentesinden AI servisleri için ödeme yaparlar ve ihtiyaç duydukları hizmetleri alırlar.

Kripto ve fiat dünyaları arasındaki bu köprü BlockShow Asia 2019’da göze çarpan bir trend. Alchemy Global Ödeme Çözümleri CEO’su Patrick Ngan, uzun süredir aynı şeyi yapmak isteyen şirketinin ürünü hakkında bilgiler verdi.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap