Sıcak Gelişme: Yüzmilyonlarca Ripple Taşındı! XRP Fiyatı Ne Olacak?

Sıcak Gelişme: Yüzmilyonlarca Ripple Taşındı! XRP Fiyatı Ne Olacak?

Paylaş
Sıcak Gelişme: Yüzmilyonlarca Ripple Taşındı! XRP Fiyatı Ne Olacak?

Kriptokoin.com – Yaklaşık 27,5 milyon dolar değerindeki Ripple (XRP), bir pazarlama şirketine kısa süre önce gönderildi. Twitter’daki bir kripto para birimi botu yaklaşık 100 milyon XRP’lik büyük bir transferi bildirdi. Ripple’lar görünüşe göre pazar yapımında uzmanlaşmış bir firmaya gönderildi.

27,5 milyon dolar değerindeki Ripple kısa süre önce hareket etti!

Ödeme, bugün erken saatlerde XRPL Monitor’u tarafından bildirildi. Bot, 100.000’den fazla XRP’ler için emanet işlemleri takipçilerine bildirimde bulunmaktan sorumlu. Bu ödeme, yüzeyde dikkat çekici olmasına rağmen, görünüşte piyasalara likidite sağlamak ve fiyat katmanı sağlamak için gönderiliyor. Bu büyük XRP transferi yaklaşık 27,5 milyon dolar civarında. Hangi piyasa yapıcı firmanın bu fonların alıcısı olduğu ya da Ripple ekibinin bu tür ödemeler için ayrı bir XRP’ye sahip olup olmadığı belli değil.

Ripple geçenlerde yıllık Swell Konferansını düzenledi. Konferansta birçok kişi büyük bir fiyat artışı beklemesine rağmen, kazanımlar göreceli olarak düşüktü. Kriptokoin’in daha önce bildirdiği gibi, lider kripto  para birimi 7-9 Kasım tarihlerinde yapılan konferanstan önce artmadı. Ripple hayranları bu yılki Swell konferansında büyük bir duyuru bekliyorlardı, ancak büyük ölçüde hayal kırıklığına uğradılar. Pump için herhangi bir katalizör yoktu ve güçlü bir gösteri olmasına rağmen konferans piyasayı etkilemedi.

Ripple, RSI üzerinde potansiyel bir boğa sapması görüyor

Ripple, RSI üzerinde potansiyel bir boğa sapması ve MACD’de bir boğa çaprazı gönderiyor gibi görünüyor. Yazma sırasında Ripple, 0,273 dolarlık fiyatta göreceli olarak sabit kaldı. XRP, 1,4 milyar ABD doları değerindeki işlem hacmiyle etkileyici bir piyasaya sahip. Popüler altcoin şu anda 11,8 milyar dolarlık bir piyasa değerini yönetiyor. En güncel Ripple fiyat tahminleri için “İşte 17 Usta Analistten 17 “Nokta Atışı” Bitcoin, Ethereum ve Ripple Tahmini” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap