Sıcak Gelişme: LUNC Fiyatı Bu Haberle Fırladı!

Sıcak Gelişme: LUNC Fiyatı Bu Haberle Fırladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Sıcak Gelişme: LUNC Fiyatı Bu Haberle Fırladı!

Terra Luna Classic validatörleri, LUNC fiyatını kısa müddette %3’ün üzerinde yükselten yeni bir teklif sundu. Kelam konusu teklif, topluluk tarafından yönetilecek bir cüzdan piyasa sürmeyi hedefliyor.

LUNC fiyatı yeni teklifle harekete geçti

Terra Luna Classic (LUNC) geliştiricileri, L1TF tarafından yönetilecek ve topluluğa ilişkin bir cüzdan oluşturmayı hedefliyor. LUNC validatörü Happy Catty Crypto, cüzdan altyapısına odaklanarak ve özelleştirmeyi sınırlayarak topluluğun dayanağını kazandı. Teklif, Profesör Edward Kim’in liderlik etmesini ve L1TF maliyetlerin bir kısmını üstlenmesini öneriyor.

Bu adım, Terra Luna Classic topluluğunun daha inançlı ve kullanıcı dostu bir cüzdana sahip olmasını sağlamayı amaçlıyor. Oylama sonuçları 14 Temmuz’da açıklanacak. Bu ortada, LUNC fiyatı kelam konusu teklifinin akabinde bugün %3,5 civarında paha kazandı. BTC ve ETH’de dahil piyasanın birden fazla üyesi bu esnada yatay hareket ediyordu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Sıcak Gelişme: LUNC Fiyatı Bu Haberle Fırladı! 1

LUNC son yükselişe karşın özensiz fiyat hareketiyle karşı karşıya

LUNC’nin zayıflayan dayanak düzeyleri, fiyatların tüm vakitlerin tabanlarına düşmeye devam ettiğini gördü. Boğalar düşüş eğilimini engelleyemediğinden Luna Classic, son yükseliş öncesine kadar 0,00008115 dolar dayanak düzeyinin altında süreç görüyordu.

Teknik açıdan, Haziran ayı boyunca bir dizi taban düzey kaydetti. Fiyat 4 Haziran’da kısa bir müddet yükseldikten sonra, 0,0001152 dolar civarından ret gördü. Bu da, LUNC’nin Mayıs başındaki en düşük düzeyine tekrar düşmesine neden oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Sıcak Gelişme: LUNC Fiyatı Bu Haberle Fırladı! 2

Terraport yine başlıyor

LUNC hakkında olumlu son haberler ortasında, üç ay sonra muvaffakiyetle yine başlayan Terraport yer aldı. Terra Classic tabanlı DeFi platformu Terraport, Nisan ayında milyarlarca LUNC’nin kaybına neden olmuştu.

Terra Classic (LUNC) geliştirme kümesi TerraCVita, DeFi platformu Terraport’u yine piyasaya sürdü. Yeni lansman, kullanıcı fonlarında milyarlarca LUNC kaybıyla sonuçlanan taarruzdan üç ay sonra geliyor. Terraport grubu dün platform yine başlayacağını resmen duyurdu. Duyuruya nazaran, protokolün yine lansmanı staking ve hak kazanma fonksiyonlarıyla birlikte gelecek.

Resmi platforma bir bakış, kullanıcıların artık Terraport protokolünün lokal tokeni olan TERRA’ya hak kazanabileceğini ve stake edebileceğini gösteriyor. TerraCVita Telegram kümesi içindeki bir bildiride takım, kullanıcıları TERRA kriptolarını talep etme ve stake etme fırsatından yararlanmaya çağırdı. Ayrıyeten, staking kısmından elde edilen datalar, kullanıcılar için %16 ila %100 ortasında değişen yıllık yüzde oranı (APR) ile altı adede kadar staking planını gösteriyor.

Yeniden lansman, Terraport takımının hack sonrası yeni yol haritasını yayınlamasından beş gün sonra geliyor. Yol haritası, yakın vakitte gerçekleşen Temmuz ayında staking ve hak sahipliğinin tekrar açılmasıyla başlar. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, Binance’in token burn aktiflikleri de bu gayretleri destekliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap